NEKI LJUDI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

NEKI LJUDI

Oceni ovaj blog
" Ponekad upoznamo ljude koje znamo oduvijek. Jednostavno ih osjećamo. Ne znamo ništa o njima, a znamo odmah kakvi su i od čega su. Nismo ih nikad do sada vidjeli ali ih poznajemo. Ne možemo sebi objasniti zašto su nam toliko bliski, a i ne po
kušavamo... jer bitno nam je samo da nam je sa njima lijepo i da smo opušteni kraj njih. Volimo iste stvari, na isti način gledamo na život, istim se stvarima smijemo i uživamo u onom što volimo. Takvi smo moj Tajni i ja. Znam ga oduvijek. On je ja i ja sam on." (Sara Miles, Moj Tajni)

Ona je rekla sve za mene...izrekla je ono što osječam prema nekim ljudima ovdje...hvala vam...

Pošalji "NEKI LJUDI" na Facebook Pošalji "NEKI LJUDI" na Google Pošalji "NEKI LJUDI" na My Yahoo! Pošalji "NEKI LJUDI" na Live Pošalji "NEKI LJUDI" na MySpace Pošalji "NEKI LJUDI" na Twitter Pošalji "NEKI LJUDI" na Digg Pošalji "NEKI LJUDI" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
  2. faraonn (avatar)
    ...tajne su naša posesija
    možda je najteži ispit
    kada tajnu ispričamo
    prvom prolažniku
    okrenemo se planinama
    i
    zapamtimo rukom Prirode
    izvajanu sliku...
    Marija...
  3. iamblond (avatar)
    zapamtimo...tko nas je i kada obogatio.....i krenemo dalje kroz životni kruh dobrote donoseći nekome drugome dobro i svijetlost..kad postanemo mi nečija Tajna...