Moja rođendanska želja.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Moja rođendanska želja....

Oceni ovaj blog
Pitao me sin jučer što želim za rođendan, kao poklon od njega....jučer mi je bio rođendan....
i sad znam....naletjela sam na ovu sliku....to želim....čim ozdravim...pridignem se na noge...ŽELIM OVO....želim točno to jer i pogled na ovo je probudio ženu u meni.....želim opet biti žena....ŽENA...

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/230125_486947167995013_1889954582_n.png

Pošalji "Moja rođendanska želja...." na Facebook Pošalji "Moja rođendanska želja...." na Google Pošalji "Moja rođendanska želja...." na My Yahoo! Pošalji "Moja rođendanska želja...." na Live Pošalji "Moja rođendanska želja...." na MySpace Pošalji "Moja rođendanska želja...." na Twitter Pošalji "Moja rođendanska želja...." na Digg Pošalji "Moja rođendanska želja...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)

valjda će ovaj puta prihvatiti sliku ako ne LJILJOOOOOOOOOOOOOOO UPOMOĆĆĆĆĆĆ
  2. *pustinjakinja (avatar)
    Sa zakasnjenjem, neka Ti je sracen rodjendan draga moja, i jos mnogo rodjendana Ti zelim. Neka Ti se ispuni sto vise zelja, medju njima i ova sa slike iznad, dopada mi se kombinacija

3. Sanjalicca (avatar)
    Срећан рођКо Плавушицеееееееееееееееее

с закашњењем ал од
  4. iamblond (avatar)
    hvala svima.....