Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja

Oceni ovaj blog
nisam čula za ovo....em ti generaciju...ovi mladi su pametniji....1000000000%....curke naprijed samo.....kad doma ne valja lijepo uletiš u tuđi kokošinjac...samo oprez...da vas kokice ne bi rasčupale....hahahahahaha...primite se posla i lijepo malo očerupajte te njihove kokote...hahahhah....jel to možda rađanje sex turizma između naših dviju zemalja....dečki...prije ste me trebali obavijestiti a ne da živim u neznanju....hahahahha

Pošalji "Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja" na Facebook Pošalji "Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja" na Google Pošalji "Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja" na My Yahoo! Pošalji "Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja" na Live Pošalji "Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja" na MySpace Pošalji "Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja" na Twitter Pošalji "Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja" na Digg Pošalji "Opaaaaaaaaaa....pa gdje ja živim.....kak ja" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. faraonn (avatar)
    ...Marija...ja vjerujem u susjedne koke
    ali vrijeme radi protiv mene
    eto tako
    zabole me samo neostvarene uspomene
    a sve što ostvario sam
    sad nestvarno izgleda
    i molim se samo
    da odmah dodje do
    Velikog reda...

Uostalom,
    meni suverenu Mislira
    niko mir ne dira...
    ...svuda mi je kao kod kuće
    naučio tako od Beduina
    pa po _svuda
    Domovina...
  2. iamblond (avatar)
    pusti prošlost...vrati mi se u danas...jer sutra je novi dan....
  3. JA KOJI JESAM (avatar)
    Vidiš, to što nove generacije hrvatica tek saznaju, moja supruga je saznala prije 20 godina.

I ona je dijelom hrvatica a dijelom italijanka. Ja mor'o doć' u Australiju da se ovdje, na neutralnom terenu i međ' svima drugima, sretnemo.

4. iamblond (avatar)
    ali sreli ste se....i kad posumnjaš jer tako dodju dani kad su teški.....sjeti se da si je našao...a Australija....postala zemlja snova ovdje u Hrvatskoj kao i Kanada...bježe ti isti mladi ljudi van tražeći život dostojan čovjeka....a tebi veliki pozdrav iz Zagreba..and big kiss to you...