Ošišali me.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Ošišali me....

Oceni ovaj blog
i nije baš da nije dobro..ali je čudno.....zadnjih 25 godina i više imam dugu kosu....a sad ovo kratko....i nemam pojma gdje da smjesim taj stil frizure sada...ali ima potencijala....može svašta da se iz nje izvede...od bob-a do Janka rasčupanka.....i manje više sam pred ogledalom danas...nikako da se priviknem....pipam stalno kosu....fali u rukama.....a kad je prvi rez pao škarama...kao da mi netko srce prerezao....a jesam se navukla na svoju vlastitu kosu...kao da ova neće izrasti...

čudna sam ti....čudno mi je to biće koje me gleda iz ogledala....moram li mu dati priliku da me upozna....ili će ono meni dati priliku da je upoznam......
kao da je jedan dio mene otišao sa kosom.....bože ludim li ja to....ili je to tek moja normalan....sin me isto pogledava danas počesto....cijeli dan je kod mene....pa se malo smješka....pa me gleda zamišljeno...oboje smo zbunjeni...a da ne velim da sam milion puta pitala kako ta nova izvedba izgleda na mojoj glavi....i pokušavam baš cijeli dan pronaći na internetu princip vezanja turbana....za dane kad jednom i ovo malo kose bude odlučilo otići sa ove moje lude glave...pa ako netko ima tako neke zgodne štoseve sa marama...bil bih mu zahvalna....rekoše mi danas da kad dodje do toga...imam pravo na periku...i čim sam to čula.....čvrsto sam odlučila da ću makar i čelava izaći na cestu....uostalom....i to ću biti ja...a ovi idioti i kreteni koji su me zagledavali svako malo...govorim o ljubljenim susjedima...nek si misle svoje...a samo sam imala malo vrat povezan zavojima...

i opet rukom gladim kosu...i nemam pojma kad i u kojem momentu je nestala moja prirodna plava boja....sad sve više ima prirodno srebrne...i pomalo mi ženski ego pati....ne bih ja bila kao Jadranka Kosor...ja sam bolja osoba....
ma...smušena sam.....baš vidim i sama....bolje da idem igrati igrice...onda mi bar mozak prazan...nije dobro kad žena misli...onda boli glava.....

Pošalji "Ošišali me...." na Facebook Pošalji "Ošišali me...." na Google Pošalji "Ošišali me...." na My Yahoo! Pošalji "Ošišali me...." na Live Pošalji "Ošišali me...." na MySpace Pošalji "Ošišali me...." na Twitter Pošalji "Ošišali me...." na Digg Pošalji "Ošišali me...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
    i tipkam uplakana....shit...life *****
  2. Kiki_GNR (avatar)
    Ošišali su vas, ali ste to i dalje vi, ista duša, srce, misli...
    Ista osoba piše ove redove....
    Svu sreću želim...
  3. *pustinjakinja (avatar)
    Porasce kosa ...u medjuvremenu, mozda Ti se bas dopadne da bude kratka
  4. LJILJA MMM (avatar)
    Ajde bre.....snaga, a vala i pamet su ispod kose
    mada suza za to i služi.....da nesnaga izadje
  5. Borac za prava zivotinja (avatar)
    Znam jednu kojoj su takođe ošišali divnu, dugačku, plavu kosu.
    Sad joj je opet do pola leđa.

6. iamblond (avatar)
    ma narasti će...zasigurno....i to za godinu dana 15 cm....dakle samo strpljivo čekam 3 godine i tu sam negdje...
  7. faraonn (avatar)
    ...Iamblond,

srebrnost je
    i boja i nakit
    i totem i tabu
    neću da te valovi kose
    ni skrivaju
    a
    ni izlažu
    ...samo su istinite čeone bore
    one marljivo emocije i želje
    slažu...
    ...dobro je
    što uvijek ćute
    i ništa ne kažu...

Marija,
    -po prvi put
    ljuti me
    i ti i kosa tvoja
    jer
    morao bih i ja ogledalu poći
    šta to večeras srebrom se
    šepuri
    i mrka i arapische
    kosa moja...
  8. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...Iamblond,

srebrnost je
    i boja i nakit
    i totem i tabu
    neću da te valovi kose
    ni skrivaju
    a
    ni izlažu
    ...samo su istinite čeone bore
    one marljivo emocije i želje
    slažu...
    ...dobro je
    što uvijek ćute
    i ništa ne kažu...

Marija,
    -po prvi put
    ljuti me
    i ti i kosa tvoja
    jer
    morao bih i ja ogledalu poći
    šta to večeras srebrom se
    šepuri
    i mrka i arapische
    kosa moja...
    u kut u kaznu samo recite faraone trebam li klečeći kaznu izdržati ili pokorno samo glavu u kutu držati...
    prijatelju moj...nikome se ne sviđaju tragovi života ili starosti koji nas sustižu...a moje sijede srebrne vlasi odraz su mojeg života zadnjih godinu i pol....a teški su bili....teški....neke stvari čovjek kad ih se sjeti bolje da ih ne izgovara.....i moja bolest je odraz stresa pod kojim sam bila....pa mi onda molim te pusti malo egoizma onako ženskoga...malo straha od starosti....jer koja od nas ne voli vidjeti još bar izgledom mlađahno lice u ogledalu.....ne postoji ta ...priznale mi ili ne priznale.....
  9. Kiki_GNR (avatar)
  10. faraonn (avatar)
    ...Iamblond,
    -nema zadovoljstva osim koje stvaramo sami i tek onda uključujemo one do kojih nam je stalo...i, sve dotle dok nas taj neko ne izda.Onda Jovo_nanovo...nema Svetinja u saobraćaju ljudskom jer sve ima rok trajanja a naročito/ na nesreću/u emotivnom polju ...na tom polju koje nas i hrani i poji...Emocije su kao pustinje u nama .Kada su bezvodne tj. nezasićene , tek su onda Pustinje i moramo beduinski tražiti Oaze, a rijetki ih nalaze...što je ljepša i 'zdravija' Oaza to nas čeka veća muka i pad , kad Oazi 'perje ' poraste...
    Draga mi Marija...uvijek imaj ispred sebe kao ikonu Riječi sv Franje...daj mi Gospode snage , da prihvatim ono što ne mogu izmijeniti..."
    Marija...
  11. iamblond (avatar)
    e bogme taj Jovo mi se najmanje sviđa..nekako mi nije simpatičan i drag...stalno Jovo pa ponovno...u čemu je onda bit..smisao...gubiti bolovati...pa opet ljubiti..???
  12. Sanjalicca (avatar)
    знаш шта, престaни кукати за дугом косом,
    па мора да ти та кратка исто добро стоји м
    но си само навикла, а навика је чудо
    Ažurirano 13.11.2012. u 23:53, autor: Sanjalicca
  13. iamblond (avatar)
    navika je moć....koja nas zarobi lancima....