Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama?

Oceni ovaj blog
Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama? Pa lepo. Prvo naiđu neki momak i devojka sa gomilom nekakvih flajera/reklama, zakače ih za kvake od stanova, pa se onda vrate nakon nekih 12h, da vide gde nije skinut, pa opet posle 24 h. Ako ni posle 24 h flajer/reklama stoji na kvaki - u tom stanu dugo nema nikoga i u njega se može provaliti. A šta nude? Nekakav „Big“ megamarket, pompezno najavljivan, otvoren, slabo posećen (u nedođiji, bogu iza nogu, nadomak „Kanala“), pa se agresivno reklamira. Pomenuti flajer/reklama je zapravo i kupon; ko ga donese u megamarket ima popust. Ali za šta? Za otrove. Gledam šta se nudi i pišam po redu: i na puding sa čokoladom i lešnicima (jer konzumiram sirove lešnike) i na sve pudinge pune aspartama i ostalih otrova; i na kokošju paštetu „delicata“, punu emulgatora i ostalih otrova; i na kašicu „hipp“ (koji će mi kyrac kašica za bebe?); i na „Pampers Economy 2 jumbo“ (što će mi s obzirom da ovom trulom sistemu ne dam potomstvo, da ga vakcinišu i truju GMO hranom?); i na Kinder čokoladu, punu svinjske krvi u prahu, samlevene i prerađene ljudske kose i ostalih gowana; i na gumene bombone, pune otrovnih sojinih emulgatora; i na prženi „Clipsy Dini kikiriki“, pržen u otrovnom HACCP ulju (u koje pišam bez milosti), i posoljen otrovnom solju kuvanom na 260°C (koji će mi kyrac kad konzumiram zdrav, prirodni, sirovi kikiriki?); i na kratkotrajno i dugotrajno mleko, puno kravlje krvi i gnoja od rana napravljenih električnom mužom istih, kao i na sve mlečne proizvode; i na veštačka jaja sa farmi jadnih očerupanih i od kancera obolelih kokošaka; i na GMO šunke, salame i kobasice, napravljene od goveđih, svinjskih i pilećih tumora; sve to ne bih dao ni psu, a kamoli ljudima, no možda ljudima treba dati ono što se ne daje psima, guditi im pendrekom po bubrezima dok oni gude zubima po mudima, ha ha ha; i na svu dečju odeću i obuću koju prodaju i reklamiraju (a koji će mi kyrac bilo šta za decu, kad prčetini od sistema ne dam, ali ponavljam, ne dam decu, jer mi se može, kao što mi se može da se ne trujem hranom iz kutija sa kodom HACCP), e, pa, može mi se... Ojha... Ua kriminalci koji markiraju stanove poštenim građanima...

Pošalji "Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama?" na Facebook Pošalji "Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama?" na Google Pošalji "Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama?" na My Yahoo! Pošalji "Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama?" na Live Pošalji "Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama?" na MySpace Pošalji "Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama?" na Twitter Pošalji "Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama?" na Digg Pošalji "Kako kriminalci markiraju stanove po zgradama?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Al' se dosetili....
  2. Demijurg (avatar)
    Jebi ga zemljače...