Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi...

Oceni ovaj blog
hmmm....eto otkuda da počnem.....nekad davno...dok sam bila još princeza upoznala sam jednog šarmantnog princa....i kako to biva....princ i ja bili smo u vezi 4 i pol godine....bajka...putovanja....izleti...vikendi puni romantike.....ostali dani po muzejima..večere....ručkovi.....sitne pažnje između nas dvoje bile su nešto najnormalnije..mali sitni pokloni...on meni..ja njemu...bezbrojne dostave cvijeća na posao.....poruke...pisma...ona prava...rukom pisana...mailovi....sve je ličilo na san....na bajku...i bila je to bajka...do momenta dok nije priznao da je oženjen......ali...e sad tu počinje to veliko ALI....oženjen na način da živi u svojem stanu...žena u drugome gradu....jer naše viđanje bilo je svakodnevno....slobodno nazivanje..nije bilo sakrivanja...nije bilo ničega što bi mi i na trenutak dalo naslutiti nešto takvog....kad mi je napokon rekao..a povod zašto mi je rekao kasnije ću objasniti.....prvo sam bila u šoku....nevjerica...neka paraliza mozga i srca...lobotomija....i nakon par dana...opet smo bili zajedno..a njegov povod da mi to prizna je bila njegovo pitanje želim li se udati za njega...prvo to a onda priznanje....ja mu nisam dala odgovor na to njegovo pitanje.....smuljala sam nešto jer baš i nisam nešto za akciju što se papira tiče i ozakonjavanja te institucije....uglavnom...zbog te prosidbe ostavila sam ga....kasnije sam tek postala svijesna da sam se prestrašila ponovnog braka....i svega što ta učmala tradicija donosi....povremeno smo se još viđali...onako kavica neka....susretanje u gradu..na špici...na kavici kod Charlija.....i izgubili smo kontakt.....i jutros mi zvoni mob....ON....razgovor baš i nije bio onako lagan....neko zastajkivanje...pa ne znam što bih rekla..i na kraju ga pitam odakle mu moj broj telefona.....i opet šok..nevjerica...klinika privatna na kojoj preko veze obavljam hrpe i hrpe pregleda u vezi štitnjače, ma da ne duljim...on je suvlasnik-partner u toj klinici.....Liječnik koji vodi mene i moju povijest bolesti ga je zamolio s obzirom da je otišao na godišnji odmor da preuzme njegove pacijente...i našao je u kartonu podatke...i nazvao...pričali smo onako više usiljeno...nekako teško...puno je vremena prošlo....previše...a opet bilo mi ga je drago čuti....sve se nekako izmiješalo....rekla sam mu za saobračajku....ostao je šokiran....odmah je u svojem galantnom stilu ponudio maksimalnu pomoć i brigu oko mojeg stanja....ali takav je...to mu je prirodjeno..nije od onih foliranta koji glume da su takvi a ne znaju ni kad ti je rodjendan...pa te mulaju...lažu...prave se tupavi jednom riječju....jednostavno je takav...brižan....a to me podsjetilo da je to i bio razlog što me prvo privuklo kod njega....no da ne duljim....uz njegovu pomoć mislim veze i poznanstva, obaviti će mi dodatne pretrage kako u vezi ove saobračajke, tako i sve vezano uz štitnjaču, limfe i bla bla bla....i naravno sve to bez plačanja....lijepa gesta ali osječam se kao da me obvezuje na neki način...
Naravno da to nije kraj priče....pitala sam ga jel se rastao...nije...kaže da jednostavno nije niti razmišljao o takvom potezu...ne čuje se već ima par godina sa ženom....ona navodno isto živi sa nekim čovjekom...ali ne rastaju se...koji je to vrag...zašto...da li je to komocija...ili su jednostavno i onako u svojim glavama slobodni ljudi....nemam pojma....
I za kraj.....poziv za ručak...večeru..neka ja odaberem...i pitao me što radim u nedjelju.....i tu sam se uspjela nasmijati...jer zapamtio je koji je dan u nedjelju...i što sad....voljela bih ga vidjeti....a vidjeti ću ga na klinci jer moram na kontrolu i ovako i onako...a slijeduje mi i radioaktivni jod...a opet...kao da ostajem dužna....ma ne kao...OSTAJEM DUŽNA.....i što sad..
a uostalom i što radim....ležim....ležim...ležim...sama ni do kade ne mogu....i nemam pojma kako je on to zamislio ali sigurna sam da će kao i uvijek imati neko rješenje...pričali smo baš dugo..rekla sam mu da sam imala vezu..koja se raspala..ukratko rekla kakav je bio čovjek s kojim sam bila...kako je to sve prošlo..završilo...on se posvetio poslu...karijeri....često putuje u inozemstvu na seminare...educira se ..uglavnom ..na privatnom planu ništa......i još mu nisam dala odgovor....i treba li mu dati odgovor...

Pošalji "Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi..." na Facebook Pošalji "Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi..." na Google Pošalji "Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi..." na My Yahoo! Pošalji "Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi..." na Live Pošalji "Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi..." na MySpace Pošalji "Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi..." na Twitter Pošalji "Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi..." na Digg Pošalji "Mišljenje...savjet...kon struktivan....pomagajte drugovi..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    naravno da treba da mu daš odgovor.....
    Slušaj curo....BRIŽAN čovek je ......ČOVEK....blago.... znam ja to odlično
    Brižnost znači misliti o nekome, umeti skloniti sebe u momentu kad vidiš da tom drugom trebaš i to zarad tog drugog a ne zarad sebe. Ona u sebi nosi mnoge druge kvalitetne karakterne osobine.
    Idi na taj ručak i prepusti se njegovoj brizi u svakom pogledu....zna on....

I još nešto......kod brižnog čoveka ili žene, nikad nisi DUŽNA
    ajd sad.....u akciju
  2. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    naravno da treba da mu daš odgovor.....
    Slušaj curo....BRIŽAN čovek je ......ČOVEK....blago.... znam ja to odlično
    Brižnost znači misliti o nekome, umeti skloniti sebe u momentu kad vidiš da tom drugom trebaš i to zarad tog drugog a ne zarad sebe. Ona u sebi nosi mnoge druge kvalitetne karakterne osobine.
    Idi na taj ručak i prepusti se njegovoj brizi u svakom pogledu....zna on....

I još nešto......kod brižnog čoveka ili žene, nikad nisi DUŽNA
    ajd sad.....u akciju
    moja Ljiljo da te nema...trebalo bi te izmisliti...a akcija.....step by step...ne juri mi se...ne žuri mi se....uostalom...ionak sam skakutalo na jednoj nozi koje i dok skakuće stenje zbog bolova u rebrima...baš sam slika onak fešt ženske kakvu bi si svatko sad rado priuštio...bolesna oddozdola do vrha glave....i još plava....phhhhhhhhhhhhh
  3. LJILJA MMM (avatar)
    hahahaha akcija bre u psiho smislu, malo životnog libida a i onog drugog nije na odmet......već ti je podigao libido čim si imala volje i snage da ovoliki tekst napišeš
    ne mislim da ideš i vitlaš okolo hormonima
    Slušaj...pisala sam ja o mnogo čemu, ali osnova svega su naše slagalice...e, pa draga moja, ova tvoja je počela da se slaže i zato ne bacaj njene delove okolo kad su tu već došli pod ruku. Kad pogledaš unazad, videćeš kako se nešto ne bi dogodilo da se nije pre toga dogodilo još nešto, pa pre njega opet nešto i mnogo toga nije ti bilo po volji, ali eto, dogodilo se i tek kada se udaljimo dovoljno vremenskih koraka vidimo razlog.....Ništa nije slučajno, zato ajde, malo se sredi, oko ti već, znam,blista pozitivom i sve ima neke druge, vedrije boje i lagano...i slušaj ga....jer zna on
    ajd sad......AKCIJAAAAA
    evo ti i ovo i begam
  4. faraonn (avatar)
    ...kad se sretete u jednoj od nedjelja i prošetate...kad mu ukažeš zašto je tako to što je tako....kad ne budete trošili vrijeme na vremenske prilike i tjelesne neprilike...kad se budu redjale stare slike i holigram vraćao vidike...
    ...daćeš mu odgovor Marija...
    a pitanja koja ne traže hitne odgovore
    moraju se hitno riješiti
    iz zdravstvenih razloga...
    Marija...čuješ li šta ti rekoh...