Ko prvi do mene - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Ko prvi do mene

Oceni ovaj blog
Setih se, dok sam živeo u Beogradu, kad god smo na leto odlazili na kupanje na Adu Ciganliju, da smo uvek ujutro na ulazu na Savsko Jezero, i uveče pri odlasku sa njega, gledali dubinomer, i zaključili da se svaki put, bez obzira na nepodnošljivu vrućinu i užasna isparenja, nivo vode uvek uvećavao za oko 3 cm. Da li su za to odgovorne podzemne vode ili donje česme od 300000 kupača?

Sve oko nas je apsurd, daleko veći od onog koji se rađa iz molbe seljaka kada svojoj ženi kaže: “Živadinka, sestro slatka, dodaj mi onu lulu sa stola.” Ha ha ha.

Je6eš svet u kome se na aukciji ne mogu kupiti nošene tange od Ćićoline, u kojima su se čuvale Stradivarijeve violine; i gde je Ćićolina tek treća violina... gde je balerina druga, a baba sera prva violina. A ja ne umem da sviram violinu.

Ko se nije skrio magarac bio. Ko se naljutio pevac mu se više ne ukrutio. Ko se uobrazio kyrac ga pomazio.

Ko prvi do mene dobi nešto od mene.

Evo ga prvi:

[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4782/prdolitikolog.gif[/IMG]

Vidi ga, matere ti...

Eto vam, i evo vam, i mudrih zmija i bezazlenih golubova.

A ko je pustio goluba?

Pošalji "Ko prvi do mene" na Facebook Pošalji "Ko prvi do mene" na Google Pošalji "Ko prvi do mene" na My Yahoo! Pošalji "Ko prvi do mene" na Live Pošalji "Ko prvi do mene" na MySpace Pošalji "Ko prvi do mene" na Twitter Pošalji "Ko prvi do mene" na Digg Pošalji "Ko prvi do mene" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Ne diraj moje krugove (avatar)
  2. Demijurg (avatar)
    :lol: