prijava na javni konkurs za komentatorskog morona - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

prijava na javni konkurs za komentatorskog morona

Oceni ovaj blog
" ja ću i dalje piskarati na uobičajenom mestu, a ispod kolumne će biti javni kutak za komentatore. Demokratski, nema šta. A i olakšaće izbor za nagradu „Komentatorski moron godine“, koja će biti dodeljena 21.12. tekuće godine. Pod uslovom da se ne obistini proročanstvo Maja i da svi skupa ne odletimo u 3LPM."

Što bi rekao naš pokojni predsednik vlade :

"Poštovani",

hvala na komplimentu! Mislim na ono " komentatorski ser*tor i dr***ser" ; ali ja ne mogu istom merom da uzvratim , jer kako reče onaj rimljanin : od čoveka ne biva ništa , ako svakom ništačkom džukcu i bednom piskaralu vraća istom merom ! Dakle, evo konkurišem za "komentatorskog morona godine" i očekujem da moju prijavu objavite, kako bih ušao u konkurenciju i uz malo više moronisanja da pobedim .

A ono selektivno publikovanje istina u nagoveštaju, o patriotskom pljačkanju ; pa ništa od toga. Rekao bih da OZN-a /UDB-a/JSO i ko sve ne u ilegali , preko ćerkice svog pripadnika-spoljnjeg saradnika u penziji, preti nekim svojim odbeglim donatorskim elemntima ; kao ono : vratite se i uplatite sa kamatom sponzorstvo , od novca poreskih obaveznika kojima je plaćeno vaše patriotsko šenlučenje - nećemo vam ništa , časna razbojničko ništačka reč ! Dakle, njušim brzo i efikasno pomirenje u kome će posredovati naš mili, premudri akademski istitulisani rakijdžija ( preobraženi radikal , čije preobraženje i venčanje sa patriotizmom zadojenim narodom, lično je blagoslovio patrijarh sa svetim vladičanstvom i krunisao uskršnjim jajetom ) . Pučki rečeno : tresla se gora rodio se miš !

Pošalji "prijava na javni konkurs za komentatorskog morona" na Facebook Pošalji "prijava na javni konkurs za komentatorskog morona" na Google Pošalji "prijava na javni konkurs za komentatorskog morona" na My Yahoo! Pošalji "prijava na javni konkurs za komentatorskog morona" na Live Pošalji "prijava na javni konkurs za komentatorskog morona" na MySpace Pošalji "prijava na javni konkurs za komentatorskog morona" na Twitter Pošalji "prijava na javni konkurs za komentatorskog morona" na Digg Pošalji "prijava na javni konkurs za komentatorskog morona" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari