ONA.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

ONA....

Oceni ovaj blog
koja me donijela na svijet...koja me dala daleko od sebe....koje se ne sjećam kao dijete...s kojom sam provela svega 9 godina svojeg života...odlazi tiho sa ovog svijeta...polagano....ne otvara oči....ne bori se više....polagano me napušta kao i nekada kad me je napustila...a nikada nismo podijelile sreću i tugu mojeg i njenog života...dve strankinje koje su igrom slučaja povremeno dijelile život....kao dva prolaznika....nikada nisam mogla doprijeti kroz njezin oklop...bedem koji je visoko podigla oko sebe...ne sječam se njenih zagrljaja....koliko puta sam pružila ruke k njoj....nije ih vidjela....a sad odlazi...
i nakon beskrajnih odbijanja i ja sam se okrenula svojem životu....a ona sad odlazi...ostavlja me ....
a nikada je nisam niti imala....imala je svoj život...svoju obitelj..a ja sam bila samo statista u njezinom životu...podsjetnik na grijeh i ljubav iz mladosti...i iz prikrajka sam gledala njezin život....vodila svoj život...nikada joj nisam rekla koliko mi fali majka u životu...jer i kad sam pokušala...okretala mi je leđa.....valjda je to sudbina vanbračne djece...da li me se sramila..ili je i njezina bol iz mladosti bila toliko jaka da me nije mogla gledati jer sam je podsječala na to davno vrijeme....ne znam...i nikada neću saznati...nikada mi neće reči....otići će a ja ću i dalje željeti da mi je bar jednom rekla : dijete moje...

moja majka odlazi.....

Pošalji "ONA...." na Facebook Pošalji "ONA...." na Google Pošalji "ONA...." na My Yahoo! Pošalji "ONA...." na Live Pošalji "ONA...." na MySpace Pošalji "ONA...." na Twitter Pošalji "ONA...." na Digg Pošalji "ONA...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Sve je to život draga moja,bezbroj načina,sudbina i vrlo je teško poznati i sebe a kamo li druge.Izvesno je samo da stvari nisu takve kakve nam izgledaju u šta se uverimo kad ih bolje upoznamo a to se ne dešava često.Zato ne treba da strogo sudimo ono što ne poznajemo dovoljno.
  2. orfej sa ibra (avatar)
    [IMG]http://2.*****************/-8_OADSZOhmA/TzVpIUTt0PI/AAAAAAAABn8/fUw4Nfp5A6U/s1600/Sod_SVETLANA.jpg[/IMG]

Tražila sam snagu,a Bog mi je dao teškoće da ih savladam.

Tražila sam mudrost,a Bog mi je dao probleme da naučim da ih rešavam.

Tražila sam uspeh,a Bog mi je dao pamet i ruke da radim.

Tražla sam hrabrost,a Bog mi je dao opasnosti da ih pobedim.

Tražla sam ljubav,a Bog mi je dao namučene ljude da im pomognem.

Tražila sam milost,a Bog mi je dao prilike da ih steknem.

Nisam dobila ništa, ništa što sam tražila.

Dobila sam sve, sve što mi je bilo potrebno.
  3. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Sve je to život draga moja,bezbroj načina,sudbina i vrlo je teško poznati i sebe a kamo li druge.Izvesno je samo da stvari nisu takve kakve nam izgledaju u šta se uverimo kad ih bolje upoznamo a to se ne dešava često.Zato ne treba da strogo sudimo ono što ne poznajemo dovoljno.

prijatelju jer da sudim trebala bih prvo sebi suditi...život je..ŽIVOT..
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio orfej sa ibra
    [IMG]http://2.*****************/-8_OADSZOhmA/TzVpIUTt0PI/AAAAAAAABn8/fUw4Nfp5A6U/s1600/Sod_SVETLANA.jpg[/IMG]

Tražila sam snagu,a Bog mi je dao teškoće da ih savladam.

Tražila sam mudrost,a Bog mi je dao probleme da naučim da ih rešavam.

Tražila sam uspeh,a Bog mi je dao pamet i ruke da radim.

Tražla sam hrabrost,a Bog mi je dao opasnosti da ih pobedim.

Tražla sam ljubav,a Bog mi je dao namučene ljude da im pomognem.

Tražila sam milost,a Bog mi je dao prilike da ih steknem.

Nisam dobila ništa, ništa što sam tražila.

Dobila sam sve, sve što mi je bilo potrebno.

..samo da mi to još duša i srce prihvate...jednom ću i ja shvatiti da sam dobila i imala sve što mi je potrebno..ali sad još nije taj trenutak....još duša sanja...ne budi se....
  5. *pustinjakinja (avatar)