BASARISANJE - 25 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

BASARISANJE - 25

Oceni ovaj blog
Nevinost bez zaštite
"Da sam počem žensko, da mi je dvadeset godina i da sam, na podobije Brazilke, odoleo iskušenjima puti, možda bih i sam pao u iskušenje da unovčim askezu. Jedan je himen - i ovako i onako nije dugovečan - ali je zato evra šest stotina hiljada. .................................................. ........................................ Ali ja, dame i gospodo, kao čovek starog, prevaziđenog sveta i dalje (donekle staromodno) mislim da je svaka dama koja naplaćuje k-aranje prostitutka. I tačka. "

http://www.danas.rs/danasrs/kolumnis...news_id=249983

Dirljiva je tvoja iskrenost ! Mislim na ovo, da imaš seksualnu cenu ; pa i na ono , da svaki seks za lovu je prostitucija . Pa pošto je to tako ,a tako je , onda i disidenstvo koje je plaćeno a nije kažnjeno za vjeke vjekova je na neki način duhovna prostitucija. A da ne govorim o političkoj prostituciji koja se enormno plati , pa i preplati a stanovništvo jošte i ne svrši u nekoj korisnosti od tog političenja .

Poštovani , stanovništvo je preplatilo Vaše disidenstvo i pa i Vaše političko zastupanje njegovih interesa u kiparskim biznis vodama .

Konačno , čedisti nastoje prostituciju da legalizuju i oporezuju ; jer kažu da novac uzet zarad biološkog opstanka u prljavim zanatskim radnjama i nije beskrajno propadanje ; tako da prostitutke čovek i može da razume u ovom svetu guzarsko ništavnih političara !

Ali novac uzet u manipulativno književno političkoj prostituciji, zasigurno govori o karakternom ništavilu, te neznam kako će čedisti takve da oporezuju ( ajd , one muške prostitutke , verovatno će tretirati kao i žene ), jer oporezivanjem će ih i legalizovati a reč je o pozamašnim novcima koji su u opticaju .

Evo onaj vuk u nacijama , silnu lovu maže ; doduše još se nije metnuo međ novinardžije koje pišu stupce ličnih mišljenja i prosvetiteljski deluju međ čitalačkom publikom ! Pa opet , čudno je to njegovo imanje i leba i pogače u tom političkom kupleraju !

Pošalji "BASARISANJE - 25" na Facebook Pošalji "BASARISANJE - 25" na Google Pošalji "BASARISANJE - 25" na My Yahoo! Pošalji "BASARISANJE - 25" na Live Pošalji "BASARISANJE - 25" na MySpace Pošalji "BASARISANJE - 25" na Twitter Pošalji "BASARISANJE - 25" na Digg Pošalji "BASARISANJE - 25" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ..kakvim komentarima se oduševljava, pa i objavljuje disidensko, književno - politička prostitucija :

"Pita profesor Pericu:
    – Reci mi, Perice, kakva je ovo rečenica: „Dvadesetogodišnja Brazilka Katarina je nevina“?
    – Prosto nemoguća – reče uvereno Perica.
    – Kako prosto nemoguća?
    – Ako bi rečenica ovako glasila – objasni Perica – „Dvadesetogodišnja Brazilka Katarina je nevina, hirurškim zahvatom je sastavila pocepan himen“, bila bi sastavno-složena.
    "