Sic & prdac - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Sic & prdac

Oceni ovaj blog
U Vojvodini, gde je nekada sve bila močvara, jedini starosedeoci su žabe; svi ostali su dođoši. Ha ha ha... I bez obzira da li su se rodili ovde, u Srednjoj Evropi, ili su došli sa Balkana, ili neke druge strane, svi vole da provozaju bicikl. I danas je dosta ljudi teralo bicikle po ovoj odvratnoj magli.

I tamo gde masa ljudi čeka autobus nailazi jedan biciklista. I ja osetih njegovu podlu nameru; ma videla mu se na licu, samo što je nije video niko osim mene. Usporio je i, našavši se tik pored ljudi što se mrznu čekajući bus za predgrađa, podigao dupe sa sica i prdnuo toliko jako da su svi pomislili kako je neko bacio petardu. Ma videlo se u polumraku kako mu munja izleće iz guzice i odbija se od sica.

Svi su bili zgranuti osim mene.

Pažnja je uvek sa moje desne strane, baš tu gde i moj dobri anđeo. Ne uklanja se od mene čak ni u trenucima kada oluja protutnji kroz moj um, i kada telo postane slabo i bezvoljno.

Sa moje leve strane je izazov, i on je taj koji pokušava da rascepi moje biće, da ga unizi time što će svaka prepreka biti i suviše visoka i skoro sasvim nedostižna. Kada u svojoj pažnji budem uspeo da otkijem izazov ustvrdiću sasvim odlučno da tek tada osećam mir.

Ha ha ha...

Pošalji "Sic & prdac" na Facebook Pošalji "Sic & prdac" na Google Pošalji "Sic & prdac" na My Yahoo! Pošalji "Sic & prdac" na Live Pošalji "Sic & prdac" na MySpace Pošalji "Sic & prdac" na Twitter Pošalji "Sic & prdac" na Digg Pošalji "Sic & prdac" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari