Projekcija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Projekcija

Oceni ovaj blog
Noćas sam imao nepoželjnu projekciju. Prisustvovao sam pokušaju samoubistva neke mlade devojke. Problem je u tome što ne znam ko je ona. Jednostavno sam se našao u njenom stanu, a onda i u sobi gde se ona nalazi. Obema rukama je držala pištolj okrenut prema sebi, tačno u pravcu svog srca. Osetio sam da moram nešto da uradim da se ne bi ubila. Devojka je plakala i osetio sam da ona zapravo ne želi da se ubije. Nisam mogao da otkrijem razlog zbog čega to radi, ali sam znao da se približila ivici i da je samo pitanje sekundi kada će da povuče oroz. I ovo što se desilo se isto tako desilo u nekoliko sekundi. Poleteo sam ka njoj baš u trenutku kada je povukla orozu pravcu srca. Ne znam kako, ali sam se u roku od pola sekunde našao “u njenom telu” (pišem pod navodnicima, jer ne znam kako to drugačije da objasnim), odnosno ja sam imao kontrolu nad njom i njenim telom. I sekund pre pucanja sam uspeo da pomerim pištolj iz pravca srca na desnu stranu grudi, tako da se u stvari nije upucala u srce već malo iznad desnog rebra. Pala je onesvešćena, ali je i dalje bila živa. Sledeće čega se sećam jeste da vidim mnogo krvi po podu i kako je ljudi iz Hitne pomoći brzo stavljaju u ambulantna kola i voze u Urgentni centar. Onda se i ja pojavljujem tamo, i vidim sve njih iz njene perspektive, gledam svo osoblje koje se nalazi u njenoj sobi dok ona leži u krevetu prikačena na aparate, i osećam strašnu bol u grudima i stomaku. Onda ona pita doktora šta se desilo, zašto se nalazi u bolnici i zašto oseća toliku bol. Sledeće čega se sećam jeste veoma jak nalet bola posle koga se budim, i shvatam da sam ponovo imao projekciju, i da se ništa od toga nije desilo meni. To iskustvo je ostavilo jak utisak na mene. Probudio sam se tačno u 6:45 (15 minuta pre alarma) i od tad sam nervozan. Ne znam šta da radim. Ne znam ni ko je ta devojka niti znam zašto sam baš ja morao da prisustvujem svemu tome, ali bar znam da je ta devojka ostala živa. Bar se nadam da jeste živa. Očekujem da jeste.

Pošalji "Projekcija" na Facebook Pošalji "Projekcija" na Google Pošalji "Projekcija" na My Yahoo! Pošalji "Projekcija" na Live Pošalji "Projekcija" na MySpace Pošalji "Projekcija" na Twitter Pošalji "Projekcija" na Digg Pošalji "Projekcija" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. MPMcB (avatar)
    Bravo.
  2. Demijurg (avatar)
    Ojha.