MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17

Oceni ovaj blog
>> RADUJSJA SRBIJO , IZČILEĆEŠ <<

Драган Бујошевић
Дачић у Приштини

"Има неке космичке правде у чињеници да је саучесницима за изазивања рата припало да буду и саучесници у закопавању ратних секира.

Реч је наравно о Ивици Дачићу и Хашиму Тачију.
"

http://www.politika.rs/rubrike/uvodnik/Dacic-u-Pristini-Dragan-Bujosevic.sr.html

Ma kakva kosmička pravda, srela su se dva politička kriminalca koja su učestvovala u kreiranju zla nad ljudima i duhovnim tekovinama čovečanstva. Da pravda dolazi s' neba , oni bi bili zbrisani iz ljudske vaseljene u biblijskom stilu sodome i gomore. Pošto pravda dolazi od sile neljudskosti, onda su oni mirotvorci međ zaraćenim ljudskim ništarijama. Ovo je svima jasno poodavno - samo se ćuti iz patriotskih kriminalnih razloga. Zato se može reći, da smo veće ništarije nego što se da pretpostaviti- naročito kad nas oni sa osmehom mire , a mi čekamo ishod tih pregovora. Snjima, mi smo sami sebe osudili na propast, zbog karakternih svojstava svakog poonasob. To je naša izborna volja !Više nije pitanje zašto mrzimo sebe same; pitanje je zašto mrzimo toliko sopstveno rođeno i nerođeno potomstvo ? Mi se samoistrbljujemo / izčiljujemo; život nas odstranjuje iz sebekao strano zarazno telo. Problem ova dva politička kriminalca nestaće za par decenija , našim biološkim nestankom !

Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17" na Facebook Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17" na Google Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17" na My Yahoo! Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17" na Live Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17" na MySpace Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17" na Twitter Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17" na Digg Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -17" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Peviše lepo vaspitan da bih naposao šta mislim
  2. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio skura58
    Peviše lepo vaspitan da bih naposao šta mislim
    ...lepo uzmem ja to svoje vaspitanje: od predaka, preko roditelja, pa do brozovaca ; od škole do crkve ; od akademije do univerziteta ; od prijatelja i ljubavnica --- pa sve to bacim kao svaka naopaklja ( videh ne ide mi ; ma što meni ni po jada ; porod mi ne ide ; nemamo budućnost braca : dece u tolikoj vamiliji na jednu šaku, a ima za leb, mleko i još štošta )...potom uđem u biblioteke i zađem međ moje i tuđe neprijatelje..e tu saznadoh mnoge istine; uglavnom o mojim vaspitačima ... saznadoh i o sebi i neprijateljstvu koje gajim prema sebi - ponajviše kad ćutim ; strpljivo trpim ; ništački mudrujem i vrtim glavom kao stradija ... zato sad lajem .. lajaću i na zvezde samo smrt da zaustavim ... možda ću tako da zaslužim da me nerođeni zavole i počnu da se rađaju međ nama ...

Dakle, nije pitanje kosova , vojvodine , svih srba i njihove srpštine ; nije pitanje svetosavlja , pravoslavlja i bilokakvog slavlja i klanjanja ! Pitanje je :Čime zasližujemo da nas nerođena deca vole i rađaju se međ nama !?
  3. faraonn (avatar)
    ...polako i sudbinski izlazi
    iz izvora dubinskih
    mlada bukovina
    govoreći o mladosti koja mora zaboraviti
    šta su joj bukve uradile...
  4. 123loncar (avatar)
    ...zaborav je oružje pred kim očovečenje gubi svoju svrsishodnost...zaborav je podjednako zlo kao i mračnjaštvo ; neznanje ili institucionalna zlobna glupost ...to je memorandum srpske akademije nauka ...samo pamćenje ima perspektivnost pa i budućnost ..zaborav je opijum u civilizacijskim vodama ...

..mi smo više puta uvedeni u zaborav ... značajno naše kljukanje opijumom i uvođenje u mračni zaborav bilo je sa vizantijskim velikim projektom pokrštavanja i prepismenjavanja slovenskih naroda...knjazovi naši pristali su za nešto dvorske etikecije da nam istisnu poreklo i korene iz sećanja ..druko značajno istiskivanje ovog takozvanog slavjanstva koje su nam ugradili vizantijsci izvršiše ugri sa karađorđevćima i novom pismenicom ... treće uradiše komunisti...i sad smo roblje rasčovečeno, koje je zaboravilo čak i sopstvenu prirodu i njeno poreklo .. celokupna naša elita, kako naučna tako i bilo koja religijska , ne može da da tačnu sliku čoveka sadašnjosti koji ima izvesnu ljudsku budućnost .. stoga bukvalizam nije od ikakve koristi ikome ikada bio ; ničemu ne služi , čak ni zaboravu ...
    dragi prijatelju , srpština danas hrastove umetruje i prodaje za ogrev po istoj ceni kao vrbovinu ili topolovinu .. za bukovinu ida ne pričam ...drvna mafija kusturizacijom i dodikizacijom poodavno prešla je Drinu i seče li seče u bescenje.. sa kosovarima hrastovinu obaraju iz korena ... pogledaj malo bolje šta rade sa popovima za badnje veče hrastovini...isteruju paganskog slovenskog boga..jadna mlada bukovina, našmrkana i naduvana srpštinom, ali zaista ničim nije zaslužila još jednu grejnu sezonu kod nas !