JEDAN OD ONIH DANA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

JEDAN OD ONIH DANA

Oceni ovaj blog
kad kloneš duhom...kad ni fizičke snage nemaš...a čeka me toliko posla....jednostavno kao da me krevet prikovao...moja glava ne surađuje...luta nekim svojim prostranstvima kao da svijet više ne postoji....jel tuga....NIJE...jel samoća...NIJE..nešto je čudno od jutros u zraku mojeg doma....nešto se uvuklo sa zrakama sunca u moju sobu i savladalo me a ja sam se samo prepustila....neka nemoć od jučer, danas, sutra....nešto što često gostuje u mojem domu...u meni...u mojoj duši...čekam sutra a molim boga da ne prodje danas...jer ne znam što će sutra donijeti....kao da je netko ili nešto preko noći iscrpilo svu snagu koju skupljam danima...i nestala je....uzalud mi sav trud..sva volja koju sam ulagala snagom uma...opet sam na početku..neka praznina luta mojim tijelom....zavlači se u sve kutke i predajem joj se...ništa nije bitno...nitko nije bitan..čak ni ja....moja obitelj...samo ta praznina koja mi hara dušom, srcem, glavom....neki kovitlac pitanja, uragan u duši....a onda opet pustoš....nigdje ničega...obamrlost.....

Pošalji "JEDAN OD ONIH DANA" na Facebook Pošalji "JEDAN OD ONIH DANA" na Google Pošalji "JEDAN OD ONIH DANA" na My Yahoo! Pošalji "JEDAN OD ONIH DANA" na Live Pošalji "JEDAN OD ONIH DANA" na MySpace Pošalji "JEDAN OD ONIH DANA" na Twitter Pošalji "JEDAN OD ONIH DANA" na Digg Pošalji "JEDAN OD ONIH DANA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)

maybe yes, maybe no....I REALY DONT KNOW...
  2. 123loncar (avatar)
  3. orfej sa ibra (avatar)
    Sreća…

Sreća je da se rodimo zdravi,
    a još je veća sreća da kroz život idemo pravi.
    I… da kad nešto i radimo -
    znamo da to nikome neće naneti štetu i zlo.

Sreća je prava da steknemo prijatelja i da ga imamo za ceo život.

Sreća je da znamo da odmerimo svoje potrebe ali i svoje mogućnosti.

Sreća je da znamo kada da stavimo tačku.
    Nekada je to potrebno uraditi i na pola recenice!

Nesreća je kada se ljudi ne razumeju i ta nesreća uvek izaziva poremećaje
    i uvek je teško vratiti stvari na staro.

Nesreća je zlo i naopako.

Sreća je uvek nešto lepo.
    Sreća je da tu sreću možeš da podeliš sa drugim.
    sreća je…
    sreća je…
    sreća je…
  4. iamblond (avatar)
    SREĆA....a rijetki su sretnici osudjeni na sreću....
  5. bracaco (avatar)
    Onda kad osetiš da ne možeš više, a ti se seti da život čudne stranice piše i da se bitka vodi sve dok se diše :)
  6. Nott (avatar)
    Ne zaboravi ...ponekad je čak i volja za životom ....čin hrabrosti !!!
    ljubac..onako s puno buke
  7. *pustinjakinja (avatar)
    Kad dan posivi, uzmi cetkice i paletu u sake i oboji ga ...npr. u crveno, kazu da je to boja ljubavi. A mozes i u plavo, kao Orfej

Salim se malo draga...poznajem dobro te dane...drzi se !
  8. zxy (avatar)
    Ma samo izadji napolje na sunce
    pokreni se,osvrni oko sebe
    osetićeš energiju kojom život pulsira
    i pusti nek ispuni i tebe ..
    Provereno ,nema greške
  9. LJILJA MMM (avatar)
    Samo za tebe hrabra curo.....pogledaj u svoje lice.....pa u profil i......ajde, daj ruku ....idemo...

Ažurirano 22.10.2012. u 22:00, autor: LJILJA MMM
  10. iamblond (avatar)
    Sutra / danas je novi dan.....
  11. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Samo za tebe hrabra curo.....pogledaj u svoje lice.....pa u profil i......ajde, daj ruku ....idemo...

....koja je sad tu uloga njegova...nemojte me pitati.....
  12. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar

život je plima i oseka...tako i naše duše.....
  13. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio bracaco
    Onda kad osetiš da ne možeš više, a ti se seti da život čudne stranice piše i da se bitka vodi sve dok se diše
    dišem...dišem...al težak dan od zlog gospodara.....
  14. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Nott
    Ne zaboravi ...ponekad je čak i volja za životom ....čin hrabrosti !!!
    ljubac..onako s puno buke

kupila bih par kila hrabrosti za ovakve dane....ako netko prodaje povoljno neka mi javi..H I T N O ! ! ! ! ! ! ! !
  15. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
    Kad dan posivi, uzmi cetkice i paletu u sake i oboji ga ...npr. u crveno, kazu da je to boja ljubavi. A mozes i u plavo, kao Orfej

Salim se malo draga...poznajem dobro te dane...drzi se !
    PONEKADA...kao da se držim grčevito al samo za zrak.....padnem....valjda je to tako....valjda tako mora biti da bismo se dignuli jači za neki novi pad.....
  16. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ma samo izadji napolje na sunce
    pokreni se,osvrni oko sebe
    osetićeš energiju kojom život pulsira
    i pusti nek ispuni i tebe ..
    Provereno ,nema greške
    zxy moj dragi.....
  17. 123loncar (avatar)
    ..nešto mi se javi, da bih ja bio neizmerno srećan da sam se rodio star i premudar , pa da kroz život idem sve mlađi i mlađi i sve za život rađi !....
  18. iamblond (avatar)
    i meni bi bilo draže da grožđe i na vrbi rodi...i meni prijatelju moj dragi...ali....ma u tom životu uvijek neki ALI...