MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16

Oceni ovaj blog
ili :RADUJSJA SRBIJO , IZČILEĆEŠ !

Шта је стварно рекао Дачић

http://www.politika.rs/rubrike/tema-...-Dacic.sr.html

"Жртве не смемо заборавити због тога што сматрам да је данас неопходно не само да се сећамо него и да се поносимо борбом против фашизма коју смо имали у Другом светском рату. У ери заборава и поништавања свега онога што је било у нашој прошлости, вероватно неко жели да поништи и трагедију која нам се догодила у Првом светском рату и у Другом светском рату. "

Premijer je na jedan vispren način, svima pa i nama ( naročito nemcima - da bi probudio našu sirotinjsku glupost ) rekao ono čuveno slobističko : "malo morgen".Ne može on da oprosti ovom svetu ono mršavljenje i spakovane kofere oktobarske . Zna on kako da nas dodatno stimuliše u našoj političkoj gluposti i mobiliše u samoubilačkom inatu. Lepo je to što nas poziva da poštujemo mrtve , naročito nevine žrtve ratovanja ili pak obesnog orgijanja. No ružna je diskriminacija međ živima , a đavoljski odvratna međ mrtvima! Dakle , da je iz časnih , ljudskih pobuda, predsednik govorio, ne bi zaboravio govoreći sa tog mesta ni one( na severu , jugu, istoku i zapadu ) koje pobiše oni čiju bajagi politiku baštini. Dakle, tu blizu partizani pobiše silne nevine - tako državna komisija beleži . Garant da u blizini ima i žrtava onih otadžbinsko patriotskih četnika ; a o severnim ustašama i da negovorim. Dakle, ova i slične manipulacije čine da otvoreno može se reći : radujsa srbijo , izčilećeš ! Budi ponosna majčice što puniš nedra nevinim dušama, dok ništaci orgijaju po tvojim prostorima ! Rađaj majčice, zemljo moja, da zveri kolju, ubijaju, mrcvare i uništavaju tvoj porod i da se ponose svojim zlodelateljstvom - naročito da su ponosni njihovi potomci i sledbenici !

Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16" na Facebook Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16" na Google Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16" na My Yahoo! Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16" na Live Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16" na MySpace Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16" na Twitter Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16" na Digg Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -16" na del.icio.us

Ažurirano 20.10.2012. u 21:30, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari