VOLJETI SEBE... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

VOLJETI SEBE...

Oceni ovaj blog

ISTINA....mojeg života....moram ponovno naučiti voljeti sebe da bih mogla tu ljubav dati nekome drugome...jer kako nekoga usrečiti ako ne znaš samoga sebe.....kako dijeliti život ako svoj nisi uredio....kako otvoriti vrata nekome kad si ključ svoje duše izgubio davnih dana....jer izgubivši sebe izgubili smo sve u životu...i one koje bi mogli ući u naše živote nećemo znati prepoznati...jer ne poznajemo i volimo sebe.....

Pošalji "VOLJETI SEBE..." na Facebook Pošalji "VOLJETI SEBE..." na Google Pošalji "VOLJETI SEBE..." na My Yahoo! Pošalji "VOLJETI SEBE..." na Live Pošalji "VOLJETI SEBE..." na MySpace Pošalji "VOLJETI SEBE..." na Twitter Pošalji "VOLJETI SEBE..." na Digg Pošalji "VOLJETI SEBE..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. MathPhysics (avatar)
    Ne znam... Meni se i dalje čini da čovek sebe najviše voli kroz ljubav daje drugima...
  2. iamblond (avatar)
    to mislim i ja.....ali ta ljubav mora biti obostrana....voljeti drugoga i voljeti sebe....
  3. zxy (avatar)
    "Voli bližnjeg svoga kao sebe samog"-teškog li zadatka ,ne zbog drugih nego zbog...sebe
    Mislim da druge možeš voleti tek kad shvatiš da ste svi u osnovi isti.
    A drugog nekog pak ...e to je druga stvar ..lex specijalis
  4. skura58 (avatar)
    U ljubavi moraš dati da bi dobila.
    Ako nekad ne dobiješ, nema veze.
    Pokušaj ponovo
  5. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    "Voli bližnjeg svoga kao sebe samog"-teškog li zadatka ,ne zbog drugih nego zbog...sebe
    Mislim da druge možeš voleti tek kad shvatiš da ste svi u osnovi isti.
    A drugog nekog pak ...e to je druga stvar ..lex specijalis

6. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio skura58
    U ljubavi moraš dati da bi dobila.
    Ako nekad ne dobiješ, nema veze.
    Pokušaj ponovo

a što kad osječaš da samo ti daješ .....al uostalom nikad nisam imala sreće u igrama na sreću.....lotto i ostale....hmmmm.....
  7. *pustinjakinja (avatar)
    Ne znam ...cini mi se da ja samo umijem voljeti sebe voleci druge...Ne umijem drugacije...Mora na toj " ljestvici Ljubavi " biti neko prije mene...
  8. iamblond (avatar)
    poanta i jeste da voljeći sebe možemo i druge voljeti...cijeniti, poštivati...sebi smo prvenstveno dužni podariti život da bismo mogli nekome drugome....sve je to neki znak jednakosti...davati...primati..uzimati..poklanjati ..jer ako nema toga balansa dolaze razočarenja....