Hajde...unishti me bar do kraja!!!!

Secash li se kada sam dobila batine na utakmici protiv Crvene Zvezde..onda???

-Ne???

Naravno kada i ne znash da sam ih dobila...a bile su zbog tebe...

Secash li se kada sam bila u bolnici pet dana u komi od batina koje sam dobila....Opet zbog tebe???

-Ne???

Ni za njih nisi bio ispravno obaveshten...

Secash li kada sam u gradu dobila shamar od dechka...dok smo shetali pod ruku, a onda si ga isprebijao na mrtvo ime???

-Secash se!

I on je bio besan na tebe...pa mu je lakshe bilo da oshamari mene nego tebe...

Ja sam sve to prezivela...Rekao si mi da sam zena zmaj...svakakve hvale i pohvale...
A ko ce sada da me hvali...kada si me ti ranio? Udario tamo gde najvishe boli?
...pa daj onda unishti me do kraja kada si vec pocheo...ne ostavljaj me sada u najtezim mukama...Pomozi mi da umrem shto pre...bez mnogo patnje i boli..

Hajde...zarij rukama u moje grudi...i izvadi to glupo srce...ionako vec i samo prestaje da kuca...Hajde ubij me...kada si vec pocheo.. taman da te u vechnom zivotu ne proklinjem, nego da ti budem zahvalna!!!!!
 
Mala maco,kada se previše osvrćeš iza sebe propuštaš stvari koje se nalaze pred tobom.Toliko patnje ...Čemu? Sve prave ljubavi traju,a one koje nisu prave prolaze.Traume su na žalost hemijski ožiljci koji ne mogu da nestanu iz našeg tela,ali vremenom naučimo da živimo sa njima .Mladost je tvoje bogatstvo.Uživaj u njoj,jer jako brzo prodje.Ko zna ko sve sanja da te samo dodirne i progovoripar reči sa tobom.Probudi se i glavu gore!Ja navijam za TEBE!
 
Shvatam u potpunosti,barbie...batine sam pio a bogme i dijelio zbog nje...ona nista o tome nije znala...jer nije ni trebalo...pravio sam sale od mojih modrica koje primijeti...mora da je mislila da sam bas nespretan kad se toliko povredjujem...i znas sta-ne zalim ni za cim...osim za njom...jer tako gluP kraj veze u koju sam toliko,a opet premalo ulozio me skroz s**bao.Iako davno bjese jos me grebe srce kad je se sjetim...Gdje li si,malena...?
 
nije znao.......pa stvarno mislim............kako nije znao da si u bolnici.zivota ti?pa ja bih ubio svakog ko bi mi samo dodirnuo devojku.......mrzim takve kretene.........
Brate za takve pacercine imamo isti stav...kakve muskarcine mislim na devojku/zenu dici ruku:evil:!!!!
*** ,koliko žena se petlja sa pogrešnim tipovima!? Ako si već mogla da imaš drugog dečka (koji je bio toliki kreten da te udari) nađi trećeg, ali gledaj da promeniš tip, jer izgleda da uoprno nalećeš na pogrešne.

e osusila mu se ruka kojom te je udario...debil


Budi optimista....pogledaj insu...mislio je isto kao ti...a vidi ga sad:)
 

Back
Top