Malo noćnih mudrosti....... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Malo noćnih mudrosti.......

Oceni ovaj blog
Tvrdoglavost ima svojih pozitivnih strana, uvijek ćete znati kakvo ćete mišljenje imati sutra!!

A ja sam baš tvrdoglava....sad me ovo utješilo....bar ne mijenjam mišljenja često pod utjecajem drugih....eto bar nešto...

Svatko ostavi neki trag.. manje ili više ostavljamo tragove jedni na drugima.. svjesni toga ili ne, svi ostavljamo neke tragove, bilo djelima, mislima, susretima ili u onome što izgovaramo i pišemo.. i sve što nam se događa ostavlja neki trag, utisak.. i na ljudima koje susrećemo ostavljamo tragove kao što i svi čuvamo u sebi tragove drugih koji su oko nas..
Za cijelog svog života ostavimo puno tragova svojim postojanjem, postupcima, pažnjom, razumijevanjem, onim što i kako radimo.. što dajemo.. a kakve tragove ostavljamo na drugima po tome će nas prepoznati i znati i po tome će nas se sjećati i pamtiti.. I koliko smo zaslužili ostajemo u nečijem srcu.. ..

A srce je puno takvih tragova, lijepih, loših, nasmijanih....i sve je to život...

Ponekad jedna jedina riječ oživi srce ...
a ponekad jedna jedina riječ ubije srce....i onda se opet vrtimo na ringišpilu života...

‎"Nikad nas naša duša ne ostavlja. Ona prati tijelo na svim njegovim lutanjima, kao poziv i opomena, a u samoći čeka tiha, u strpljivoj ljubavi."

(Ex Ponto)
Duša je ona što ostavlja tragove i kad nas više ne bude.....bar jednom svatko od nas učini neko dobro djelo...a i to je već bogatstvo.....

Laku vam noćicu dragi prijatelji....

Pošalji "Malo noćnih mudrosti......." na Facebook Pošalji "Malo noćnih mudrosti......." na Google Pošalji "Malo noćnih mudrosti......." na My Yahoo! Pošalji "Malo noćnih mudrosti......." na Live Pošalji "Malo noćnih mudrosti......." na MySpace Pošalji "Malo noćnih mudrosti......." na Twitter Pošalji "Malo noćnih mudrosti......." na Digg Pošalji "Malo noćnih mudrosti......." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *pustinjakinja (avatar)
    Dusa k’o dusa

Igra se noc
    zvukovima i mirisima.
    muziku pise za novi stih
    note laganih balada
    po dirkama duse rasipa,
    a dusa k'o dusa
    lomna, tanana
    tiho je nocne stihove zasvirala.

Zasvirala i na ples
    sjenke nemira pozvala
    skrivena nocnom tminom
    tiho je zplakala,
    zaplakala, jeknula
    jecajem neoprostivo oprostila
    nepremostivo premostila
    i u igri nocnih nota nestala.

Igra se noc, drska, bezobrazna,
    a dusa k'o dusa, krhka, lomljiva
    sve prasta, sve zaboravlja ...
    ...................
  2. iamblond (avatar)

ja tebe obožavam.....prave riječi..pravo vrijeme...noć je kraljica čudnih moći..misli....osječaja...sječanja..planova...p rošlosti....budućnosti....
  3. *pustinjakinja (avatar)
    Citat Original postavio iamblond

ja tebe obožavam.....prave riječi..pravo vrijeme...noć je kraljica čudnih moći..misli....osječaja...sječanja..planova...p rošlosti....budućnosti....
    Noc je najljepsi dio dana. Nijedna svjetlost dana nema tu stvaralacku moc koliko je ima tmina noci
  4. iamblond (avatar)
    u pravu si draga....kad se spusti tama....kad se duša otvori i riječi kao potok navru....zato je noć kraljica svega......
  5. zxy (avatar)
    Vidim da se u tragove razumeš
    pa kaži mi ako znaš
    dal mogu nekako tragovi da se uklone
    ili bar sa videla sklone
    nisu mi baš svi po volji
    a neki me pritiskaju i dave
    i ne dozvoljavaju da se zaborave
  6. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Vidim da se u tragove razumeš
    pa kaži mi ako znaš
    dal mogu nekako tragovi da se uklone
    ili bar sa videla sklone
    nisu mi baš svi po volji
    a neki me pritiskaju i dave
    i ne dozvoljavaju da se zaborave
    znam recept dragi...snagom uma ih otkloni...a ako ne pomogne ima jedan radikalan kirurški način....lobotomija....