Zao mi je...

:sad2:
Rekvijem slika prolazi kroz moju glavu...ochi mi se pune suzama...ali brana izmedju spoljashnjosti i unutrashnjosti ih zadrzavaju...Ne zelim da plachem!!!

Nikada nisam bila madjionichar da suze pretvorim u smeh...Nikada nisam bila dovoljno jaka da zadrzim bol u sebi...da ne vrisnem jako i izgovorim tvoje ime...

Povredio si me, najmilije moje. Srce si mi slomio na bezbroj komada, onog dana kada si otishao odavde!!!!Mislila sam da ljubav pobedjuje daljinu, ali je pitanje pravo...da li izmedju nas postoji ljubav???Bila sam sigurna da je nasha ljubav velika, prava.......ali kao i uvek...Pogreshila sam!!! Ti vishe nisi tu, a i sto tako ni ne zelish da budesh tu za mene. Osecam to...mada ko zna.....? Mozda opet greshim.....

Moje srce kuca tuzno, jedva chujnim otkucajima. Ponekad se zapitam -"Da li josh kuca? Jesam li ziva?", znam da jesam, u stvari....a kao da nisam....
Moj zivot sada gubi smisao....Nema te vishe a tako mi trebash. Treba mi tvoj glas, tvoja poruka...najmanja trunchica nade da ce kada se vratish sve biti kao pre...Ali...

Ko zna gde si ti???Da li cesh se ikada meni vratiti???
Ja cu te chekati...i onako nemam drugog motiva u zivotu...Imam samo jedan, a taj motiv je: Ziveti bog ljubavi! Ja cu ziveti...jer moja ljubav si ti!!!!:sad2:
 
E moja Ivana...........procitah i rastuzih se zeno..............nije ni meni lako.........procitaj moje blogove,pa ces videti da nas romanticare, samo tuga u bol vezuju....sestro moja u patnji.........tu sam ako ti trebam............
 
SENA

Osecam kako te zaborav jede
kako nestajes ko jutarnji san
secanja na tvoj lik u meni blede,
a mislio sam da bez tebe necu preziveti dan

Cesto iz sna me probudi tvoja sena
na tren ozivis, pa nestanes spusti se mrena
ko duh sto kroz mene krene goris mi vene
tad uplasim se da umrecu sa nestankom tvoje sene

Srce mi lupa da boli ne prestaje
ubuja ga secanje sto bledi i nestaje
zelja me goni da te nadjem i vidim
al strah da me nevolis ne da da se postidim

Slomljen u patnji brisem tvoj lik,
a nista ne vredi osecam da si uz mene tik
idi aveti bezi od mene, ne bojim se sto mi dusa vene
plasi me samo kako cu ziveti bez tvoje sene.

Mozda ti nece umanjiti tugu ali moze pomoci da shvatis da mnogi ko i ti patis :((
 

Back
Top