Zvuci tišine - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Zvuci tišine

Oceni ovaj blog
Tapkam u mraku....osluškujući zvuke tišine....
lagano se opraštam sa prošlošću...
dobro mi došla budućnosti...u ovoj tišini
ti i ja...ja i ti...noćno gluho doba a čujem te tišino
čujem svaki tvoj zvuk....muzika u mojoj glavi to si ti....

Pošalji "Zvuci tišine" na Facebook Pošalji "Zvuci tišine" na Google Pošalji "Zvuci tišine" na My Yahoo! Pošalji "Zvuci tišine" na Live Pošalji "Zvuci tišine" na MySpace Pošalji "Zvuci tišine" na Twitter Pošalji "Zvuci tišine" na Digg Pošalji "Zvuci tišine" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Samo okupi oko sebe jake, iskrene i pozitivne ljude, one za koje znaš da umeju da vide tebe od sebe, da u trenu sklone sebe zarad tebe....a to ume samo nesebična duša kojoj je do tebe zaista stalo i nebitno kog je pola... i nebitno da li je u reali ili virtualu ta duša, jer iza monitora uvek čovek kucka sebe....ono što bi u reali i rekao ili uradio. Sve ostalo i ostale skloni jer nisu vredni tvoje snage...oni samo uzimati znaju....a ti prema takvima nemoj biti sebična, daj im ono što i oni tebi....tišinu nepostojanja......ajmo u budućnost hrabra curo

Tišina....čisti žito od kukolja.....tišina je sito...žito je snaga ....

Ažurirano 17.10.2012. u 09:24, autor: LJILJA MMM
  2. skura58 (avatar)
    Samo da Te pozdravim.
  3. skura58 (avatar)
    [QUOTE=LJILJA MMM;bt220366]Samo okupi oko sebe jake, iskrene i pozitivne ljude, one za koje znaš da umeju da vide tebe od sebe, da u trenu sklone sebe zarad tebe....a to ume samo nesebična duša kojoj je do tebe zaista stalo i nebitno kog je pola... i nebitno da li je u reali ili virtualu ta duša, jer iza monitora uvek čovek kucka sebe....ono što bi u reali i rekao ili uradio. Sve ostalo i ostale skloni jer nisu vredni tvoje snage...oni samo uzimati znaju....a ti prema takvima nemoj biti sebična, daj im ono što i oni tebi....tišinu nepostojanja......ajmo u budućnost hrabra curo

Tišina....čisti žito od kukolja.....tišina je sito...žito je snaga ....

Ljilja uvek pozitivna i širi to oko sebe
  4. Prohujalo sa vihorom (avatar)
    lepa moja dovešču tamburice da tišina prestane:heart:
  5. JA KOJI JESAM (avatar)
    Tišina je lijek. Zajedno sa zaboravom donosi MIR u srce. Tišinu možemo naći samo u sada.
    U svakom trenu, osjećaj se ZDRAVOM i zaboravi sve što ti ukazuje na suprotno.

6. faraonn (avatar)
    ...tišina
    ta pratilja
    mudraca
    i onih koji znaju da se drže
    snjom
    i da je koriste
    jer tišina je jedina pratilja koja se nepovratno daje...
    Marija...
  7. 123loncar (avatar)
    Evo od mene nešto što treba da prekine tišinu ; tišina je bolest , nestajanje , smrt ...od tišine je čak bolja i paklena vreva ...zato uvek nastoj da razbiješ tišinu u sebi ...dozvoli svojoj duši da živi... razbi unutrašnju tišinu sopstvenim govorom ; pesmom ...tvoj govor lekovito deluje na tvoju dušu ...govori joj , govori nežne stavari - miluj je i kupaj svojim rečima, kao što majka kupa roditeljskom ljubavlju svoje čedo ... i zaista , svak je roditelj sopstvene dušie; pa si i ti roditelj svoje duše ...zapamti ovo ..čovek može bez svih ,a li ne može bez sopstvene duše ... Tišine nastaju , kad duše zamiru !...zato živi !

http://www.youtube.com/watch?v=bTFU0fzsMoQ

http://www.youtube.com/watch?v=CmK-uaYFBJc
    Ažurirano 18.10.2012. u 16:12, autor: 123loncar
  8. 123loncar (avatar)
  9. iamblond (avatar)
    tišina je dobra sad za mene.....predugo je bila buka...i zato pozdravljam budućnost...trebam je beskrajno..da ostavim iza sebe crne note.....uvijek mora biti neki prijelazni period....hvala svima.....nemate vi pojma koliko ste dragi duši mojoj......
  10. faraonn (avatar)
    ...mi kad ne bi imali pojma
    o dragosti našoj
    i njenoj useljivost
    ne bi se ne rojili
    oko tvojih i misli i glasova
    ...riječi
    ...tvojih...
    ...M a r i j a ...
  11. slutnja @ (avatar)
    divno...