Čista trojka - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Čista trojka

Oceni ovaj blog
ČISTA TROJKA:

Ovaj pismeni je nasmejao Srbiju

Ako ovo čita, profesorka će nekako morati da reaguje.
Peticu mi neće dati sigurno. Ali makar keca?

Pismeni zadaci osnovaca uvek su veoma zanimljivi i inspirativni. Jedan osnovac je 2008. bez imalo volje seo da napiše pismeni ne sluteći da će ga pročitati cela Srbija i pola Balkana.
Čista petica za osmeh koji nam je izmamio.

Tema: Moj najlepši dan na svetu u životu

Teško je odlučiti se za najlepši dan. Bilo ih je tako mnogo ali ipak mislim da je to bilo na Uskrs prošle godine. Ili je to bio Božić?
Nije važno.
U stvari, šta je uopšte bitno kad ću u svakom slučaju dobiti trojku na pismenom?
Uvek dobijem 3, još od petog razreda. Mislim da profesorka ni ne čita sve moje zadatke...
Siguran sam u to jer sam nekoliko puta napisao odlične radove pa ipak dobio trojku.
Hajde da proverim.
Ako ovo čita, profesorka će nekako morati da reaguje. Peticu mi neće dati sigurno. Ali makar keca? To bi učinila sa zadovoljstvom. Ako ovo nije dovoljno, reći ću da je ona jedna ružna, odvratna žena.
I jako glupa!
Kao da je Milorad Pavić jedini pisac na svetu. Siguran sam da ništa novo nije pročitala u zadnjih deset godina.
A tek kako je ružna!
Na kraju, hoću da kažem da mi je tog dana bilo toliko lepo da sam cele noći sanjao lepe stvari!

Pošalji "Čista trojka" na Facebook Pošalji "Čista trojka" na Google Pošalji "Čista trojka" na My Yahoo! Pošalji "Čista trojka" na Live Pošalji "Čista trojka" na MySpace Pošalji "Čista trojka" na Twitter Pošalji "Čista trojka" na Digg Pošalji "Čista trojka" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Ovo sam objavio jer sam imao slično iskustvo, ustvari više njih.

U gimnaziji na pismenima iz srpskog uvek 4 ili 5.
    Promeni se profesor, sa uvek 2.
    Iz revolta sledeći put napišem:
    Nema svrhe da pišem bilo šta, ionako ću dobiti 2.
    Mogu vam reći da se digla pristojna frka.

Negde oko 2000 i neke, u Beranama
    mali sa kontrolnima iz matemetike max 4.
    Jednom podjem do profesorice da tražim reviziju.
    Pregledamo, 94% tačno.
    Sin lokalnog funkcionera (i to proverili)
    sa 38% tačnog 5.
    Nije za ovde šta sam joj sve rekao,
    samo sam je opomenuo da će ostati bez posla
    ako se to ponovi bilo kome u odelenju.

Imam pravo da komentarišem školstvo jer su mi otac i pokojna majka
    bili prosvetni radnici.
    Ja 5X u životu profesor u srednjim elektro školama.
    Pa i rodjena sestra profesor srpskog.
    Ažurirano 17.10.2012. u 22:41, autor: skura58
  2. *pustinjakinja (avatar)
    Ja nisam kompetentna da komentarisem skolstvo, ali...imala sam djaka...Ovaj sastav iznad je nesto najbolje sto jedan mlad covjek moze napisati, rizikujuci pritom da dobije keca iz predmeta. To se mojem djaku desilo na slican nacin...Profesorka srpskog, obicna pijandura, mnoge djake je kostala nereva...neke mozda i zivota. No ne krivim ja nju, krivo je skolstvo. Ne moze svako biti profesor, niti bi trebalo da bude.