U očekivanju Godoa.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

U očekivanju Godoa....

Oceni ovaj blog
čitaj operacije....loše mi je...makar danas malo bolje...poslije svake terapije radioaktivnim jodom...pa recimo da umirem kao ptica Phoenix i onda se opet dižem...ovdje u bolnici vlada totalna zbrka....mi pacijenti protiv liječnika....mi sa svojim padovima a oni sa svojim ledenim licima....i rečenicama koje vjerujem da bi samo vanzemaljci razumjeli...odlučila sam se danas na bezobrazluk i pozvati ću se na moje pravo da znam istinu...valjda to u Hrvatskom ustavu postoji...nemam pojma...uglavnom želim normalnim zdravo seljačkom rječnikom da mi se objasni što će mi raditi...što me čeka....kakva je operacija....oporavak poslije operacije...čak sam i pitanja napisala nočas na koje želim odgovore....a ako bude potrebno zatočiti ču liječnika dok mi ne da zadovoljavajuće odgovore...onakve kakve mogu razumjeti...
vjerujem duboku u svojoj duši da imam pravo znati istinu...pa kvragu...ipak je to moje tijelo....i želim znati što ga čeka...svi nešto mudruju...nitko ništa ne govori...svaki dan čekam neke rezultate pretraga a kad dodju nitko mi ih ne objašnjava....svi mi koji smo bolesni imamo pravo na istinu....i ne mislim posustati dok mi je ne kažu...ne bace mi je u lice kao bijelu rukavicu...pa u kojem smjeru da razmišljam kad živim u nekoj drugoj galaksiji punoj ne znanja....jedino mi je sestra rekla da imam jake reakcije na terapiju i da mi to oslabljuje organizam...ok...to vidim i sama...a i bogme osječam....
Često razmišljam o vama....baš često...o vašoj pozitivi..dobrim željama..o toj pozitivnoj energiji koju mi šaljete....ali nisam sigurna da li se to išta prima na mene....nisam sigurna....još sam u nekom bestežinskom stanju samosažaljenja...i straha...bez obzira što imam vezu...i to jako dobru ovdje u bolnici...osječam sve ove bijele nakaze oko mene u bijelim kutama najvećim neprijateljima....ne mogu se prisiliti da ih gledam kao ljude koji će mi pomoći....jednostavno ne mogu....sav otpor svijeta je u mojoj glavi....ali kažu da je to normalna reakcija dok ne prihvatim stvarno stanje....kada će to biti.....vi ćete prvi saznati...
Uglavnom, osječam da negdje unutar moje duše pucam po šavovima.....čujem ih noću kako pucaju..kao petarde...i mrzim noći...mrzim ih....svi duhovi ovog svijeta tada mi rade društvo...kao vampiti piju mi krv i pred jutro padam u san od umora i mučenja....a onda novi dan....i sve ispočetka....vjerojatno sam spremna za egzorcizam....jer pitanje što bi bilo kad bi bilo...sveprisutno je u ovoj mojoj sobi....btw.....dobila sam sobu u kojoj sam napokon sama....fali mi televizor..ali dobro...što je tu je.....čitam vijesti ovdje na netu...ali u pravilu gledam u jednu malu točku na plafonu ove sobe a misli su van mojeg tijela....daleko negdje...u šetnji po Bundeku...malom jezeru u blizini mojeg stana...gdje iza svakog grama vreba neki zli duh....

Pošalji "U očekivanju Godoa...." na Facebook Pošalji "U očekivanju Godoa...." na Google Pošalji "U očekivanju Godoa...." na My Yahoo! Pošalji "U očekivanju Godoa...." na Live Pošalji "U očekivanju Godoa...." na MySpace Pošalji "U očekivanju Godoa...." na Twitter Pošalji "U očekivanju Godoa...." na Digg Pošalji "U očekivanju Godoa...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)

Čudan krik je probudio noć
    što je već zadremala
    brojeći minute i sate

To je jedan san
    pokušao da postane ptica
    nedostajala su mu krila

Veruj...
  2. bracaco (avatar)
    За побољшање расположења :(

УТЕХА..

Када прођу лепи дани
    и спусте се ноћне туге
    пољуби ме моја драга
    јер љубави немам друге
    Кад ми суза оком крене
    душа сломи о камење
    загрли ме тада мила
    не би ли се зацелила
    Кад ми јецај груди пара
    тера срце да занеми
    ти га узми из недара
    па у недра стави себи…
  3. DUNJA W (avatar)
    Isplaci se kada je tesko...i zali sebe malo...ali onda skupi snagu i kreni NAPRED...Sve je to ljudski....Pusti neku lepu muzikicu i misli na nesto lepo....Sutra je novi dan...