MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10

Oceni ovaj blog
"Opasna igra

Odluka ove vladajuće koalicije da opet zabrani Paradu ponosa ukazuje na zabrinjavajući smer političkog ponašanja u Srbiji. Neposredni povod - da li će gejovi i gejke hodati ulicom - ovde je nevažan. Važno je nešto drugo, mnogo ozbiljnije od građanskih prava gejova i gejki. To je stabilnost društva zasnovana na društvenom ugovoru po kome se državi daje monopol na primenu sile, a na osnovu dobro uređenih zakona i vladavine prava. ..................................... Država ne sme da deli monopol na nasilje ni sa kime - koliko god joj bio simpatičan; to vodi u propast, u Vajmarsku republiku. Svako ko je dopustio i podsticao stvaranje i jačanje uličnih armija građanskog rata gorko se pokajao - ili je na njihovoj moći trijumfovao; a taj je trijumf u načelu bio uvod u katastrofu.
"

http://www.danas.rs/danasrs/kolumnisti/opasna_igra_.882.html?news_id=248856

Nisam siguran da ta "ulična armija" nije u sprezi sa "državom" ( a predpostavljam da pod državom smatraju se personalne postavke na vlasti ).Konačno, to što smatramo državom, od proleća 1903 pa sve do danas, kriminalizovano je na svim institucionalnim nivoima.Deo tog političkog kriminala u ilegali je ( hoću da kažem sakriven je od očiju javnosti ), te je u tesnoj vezi sa personama koje vidimo na čelu te kriminalizovane klike od vladara . Zato nema problema , u smislu da će ta takozvana huliganska mladež da ovu razbojničku pećinu pretvori u fašističku državu sa građanskim ratom . Vođe ideologije građanskog ratovanja, na čelu su ove države ( ma koliko me novinari bili u glavu i ispirali mozak recikliranim matrijalima - meni tu " ciglu " ne mogu da uvale ; konačno ja nemam zbog čega da menjam identitet i da kupujem čast , poštenje i ljudskost ).A kad god bace na ulice malo siće i vutre , eto tuče / nereda ! Dakle, politički kriminalci uspešno drže stvar u rukama ceo jedan vek i svako krvoproliće perfektno je isplanirano i programirano . Čak i pahomijevo zastarevanje pedofilije sa opelom karađorđevićima, nije slučajnost - već svojevrsno apisovskoudbaško pendrečenje preostalog zdravog razuma međ stanovništvom ! Onog momenta kad političko razbojničke klike prestanu da bacaju prašinu u oči stanovništvu, zajedno sa novinarima i krenu u međusobni obračun, u kome će biti ugroženi životi njihovi i njihovih porodica ( dakle kad prestanu da se otimaju oko stolica , već oko apsolutne vladavine u razbojničkoj pećini ), tad će svakake zastave da se viore iznad glava - pa i fašističkočetničkopartizanska ; tad će biti smrtno opasno po časne i poštene ( kao i uvek s'njima, puniće se masovne grobnice - za koje niko nikad neće da pita ništa , kao što i sad niko ne pita ). Posle toga dolaze karađorđevići na vlasti koje će da krunišu kačevenda i pahomije - te mirna bačka ; krokodili naješće se ljudskog bola do neba. Posle toga bićemo nečija gubernija , ali nas oni neće ni pod razno - pa jovo nanovo .

Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10" na Facebook Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10" na Google Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10" na My Yahoo! Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10" na Live Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10" na MySpace Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10" na Twitter Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10" na Digg Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI -10" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
    nikad kraja primitivizmu moj prijatelju...nikad kraja...demokracija na balkanski način.....može samo ono što se meni sviđa...
  2. hakim bej (avatar)
    SA jedinice su formirane da uvedu red.
    I u pocetku su imale uspeha. Drzava je pocela da se uspravlja, da jaca, da ustaje iz blata.
    SA jedinice su zadobile simpatije gradjana, koji su u njima videli zastitnika.
    Osetili su snaznu podrsku i precutno odobravanje gradjana za svoje postupke.
    Tada su izveli kristalnu noc, pa paljenje skupstine, zatim su ubili prvi milion ljudi.
    Nastavak znamo.

Istorija se ponavlja zato sto iz nje ne ucimo.
  3. 123loncar (avatar)
    ..meni se javlja da novine "danas" orkestrirano zastrašuju stanovništvo i to sam i rekao u komentaru ... http://forum.krstarica.com/entry.php/34334-BASARISANJE-17

...naime, za fašizam potrebna je na samom početku određena moć državnika i političkih lidera , koja posle mega skoka državu sunovraćuje u zlo.... dakle , država pravi svoj saltomortale -muerte...
    ..kad će kod nas da se rode moćni državnici i politički lideri --- u pravom smislu tih reči...pa naši čobani, još uvek kupuju diplome i zvanja ... a tek kakvi smo mi, kad njih biramo da nam vode državne poslove i uređuju život .. ma ajte molim vas ; kažem vam , kad politička kriminalna klika odluči da preraspodeli međusobne odnose u zatočeničkoj pećini , isceniraće sa svojim neformalnim i formalnim plaćenicima - ratnim džukcima , ono što oduvek znaju ( napuniće masovne grobnice sa časnim , poštenim i čovekoljubivim svetom )...do tat može mirno da se spava - samo nas plaše radi disciplinovanja i urednog bespogovornog svakodnevnog pljačkanja..
  4. hakim bej (avatar)
    Vlast ne koristi mimikriju da prikrije svoja nedela, svoje necasne radnje.
    Vlast koristi mimikriju da bi skrenula paznju sa sustine.
    A sustina je da se ljudi pretvaraju u robove. Ne robove koji ce u ropstvo staviti svoj fizicki rad, nego i robove koji ce u ropstvo staviti svoju volju, misli i odluke.
    Fasizam je precica ka robovlasnistvu. Ipak, precica nije najkraci put, jer je prepuna rupa i iznenadjenja.
    Gradjani (sada vec robovi) biraju emotivno a ne mozgom. Tada pobedjuje onaj ko najlepse laze.
    Drzavu, gradjane i drustvo ne treba d vodi onaj koga je porobljena i hipnotisana stoka birala, nego najmudriji.
    Najmudrijeg treba da kontrolise najposteniji.
    Najpostenijeg treba da stiti najsnazniji.
    Tada ce se desiti dobro.
    Zato sada treba uperiti prstom, i pokazati na najmudrijeg, najpostenijeg i najjaceg, i omoguciti im preuzimanje vlasti.
    Sredstva nisu bitna jer je cilj opstanak naroda.
  5. 123loncar (avatar)
    Za tako nešto potreban je čovek u svom prirodnom stanju ; a ne biološka mašina u ljudskoj koži . A zaista , mašine nemaju sopstvene misli jer im je ubijena moć promišljanja ; ako nemaju svoje misli , onda nemogu ni da imaju svoje promišljene odluke ; ako su neodlučni onda su i bezvoljni -- dakle bezčovečnosti su . I tad možemo reći da je u takvom objektu ubijena ljudska duša ! Takva stvorenja nemaju svoj život ; oni nemaju ni onaj životni sjaj u očima ; tela im ne odišu životnom radošću -- živi su a ne žive ! Da, mi samo vegetiramo , dok nas naši gospodaru u liku ovih političkih razbojnika ne pokrenu svojim zverskim programima u krvoproliće ! I tako sve u spirali zla odlazi u tri lepe pakleno zlokobne aktivnosti koje vode u biološko samoistrebljenje !

A boli koliko smo nemoćni da sprečimo sunovrat ovog stanovništva - naroda / države !