MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 9

Senka na Oplencu

"Vladika Pahomije je pred TV kamerama služio opelo knezu Pavlu, kneginji Olgi i kneževiću Nikoli Karađorđeviću na Oplencu. Takvom događaju po mnogo čemu nesvakidašnjem, pa i tome što su sahrani posmrtnih ostataka troje Karađorđevića prisustvovali državni vrh i predstavnici diplomatskog kora, nije bila neophodna senka ipak bačena Pahomijevim aktivnim prisustvom.

Crkva se, da podsetimo, optužbama protiv vladike i potonjim suđenjem i oslobođenjem zbog zastarelosti postupka za pedofiliju i nije mnogo bavila. "

http://www.blic.rs/Komentar/Komentar-dana/346590/Senka-na-Oplencu

komentar :
Ek
Ponedeljak, 08. 10. 2012. 14:13h
neregistrovan korisnik
Da li ste ikada culi za izraz "nevin dok se ne dokaze suprotno" ?.....................

123loncar - komentar :

Ako sam pri čistoj svesti , ovde je reč o onoj pučkoj : "kakav svetac takav i tropar " !
A nevin je zasigurno kao i kačevenda i svi neosuđeni silovatelji i zločinci na ovim prostorima ! Nevin je svak za koga glas naroda utvrdi nevinost ! Narod zna - jelte !

Ovde je zločinačka čast , poštenje i mudrost na pijedestalu ljutskosti !

Sam događaj o tome govori . Pa kakav mu je govor , takav je i vladika ! A i takvo je ostalo na skupu prisutno narodno upraviteljsko poslanstvo ! Skup zbog koga ne žele i neće deca da nam se rađaju !
 

Back
Top