ŽIVOTOPIS... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

ŽIVOTOPIS...

Oceni ovaj blog
e da sam bar i ja imala takve hrabrosti.....i skresati i reči što mislim..ali nisam...zato sad plivam sa pojasom za spasavanje u privatnim vodama....i veći mi je teleonski račun od zarade jer zivkam stalno stranke da mi plate...

Pošalji "ŽIVOTOPIS..." na Facebook Pošalji "ŽIVOTOPIS..." na Google Pošalji "ŽIVOTOPIS..." na My Yahoo! Pošalji "ŽIVOTOPIS..." na Live Pošalji "ŽIVOTOPIS..." na MySpace Pošalji "ŽIVOTOPIS..." na Twitter Pošalji "ŽIVOTOPIS..." na Digg Pošalji "ŽIVOTOPIS..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    Odlična i životno ispravna pravila i principi , poželjni kod svakog nadničara / radnika na parče / najamnika - te svakog argatora eksploatisanog u ovom svetu bezskrupoloznih profitera i otimača ! Na ovim viđenjima počiva pobuna robova - večna pobuna u kontinuitetu ; prvo, protivu svoje trpeljive , robovske prirode i njene prestravljene duše ; drugo , protivu takozvanih vlasnika sredstava rada koji su legalizovanom pljačkom , otimačinom i nasiljem postali viđeni kapitalisti i investitori ; treće , protivu države i njenog zakonodavstva sa oružanom silom, koja štiti golu eksploataciju i crnobrzijansku ekonomiju i njeno bankarstvo !

Da , samo kontinuirana večna pobuna svih eksploatisanih, može im omogućiti kontinuitet samoodržanja i kakva takva svakodnevna poboljšanja standarda življenja i egzistiranja ! Sve ostalo je mudrost noja i majmunski život u kavezu kapitalizma na balkanski način !
  2. zxy (avatar)
    Bog sveti zna kad su za to bila prava vremena
    i dal ih je uopšte i bilo,možda da je čovek rešio
    da ostavi sve i ode preko granice
    inače ovde se sve odvijalo
    po neumitnim zakonima uzroka i posledice
    sve što se desilo neizbežno je bilo
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Odlična i životno ispravna pravila i principi , poželjni kod svakog nadničara / radnika na parče / najamnika - te svakog argatora eksploatisanog u ovom svetu bezskrupoloznih profitera i otimača ! Na ovim viđenjima počiva pobuna robova - večna pobuna u kontinuitetu ; prvo, protivu svoje trpeljive , robovske prirode i njene prestravljene duše ; drugo , protivu takozvanih vlasnika sredstava rada koji su legalizovanom pljačkom , otimačinom i nasiljem postali viđeni kapitalisti i investitori ; treće , protivu države i njenog zakonodavstva sa oružanom silom, koja štiti golu eksploataciju i crnobrzijansku ekonomiju i njeno bankarstvo !

Da , samo kontinuirana večna pobuna svih eksploatisanih, može im omogućiti kontinuitet samoodržanja i kakva takva svakodnevna poboljšanja standarda življenja i egzistiranja ! Sve ostalo je mudrost noja i majmunski život u kavezu kapitalizma na balkanski način !
    Ne znam druge ali u Srbiji ponosa je bilo
    i hrabrosti reč svoja da se kaže
    dok je Srbija bila zemlja domaćina
    i slobodne ljude na svome na selu imala
    ali saterani u grad te prednosti su lišeni
    ne samo radnici već i školovani
    što su po oprobanom receptu intelektualni proleterijat postali
    i za svakojaku manipulaciju podobni bili
    e te posledice trpimo i danas
    svakojake majmunacije od nas majmune napraviše
    sad...šta da ti pričam više
    oko sebe osvrni se i ako smeš pošteno pogledaj sve
    i reci mi čemu se nadaš Lončare
  4. iamblond (avatar)
    .....za oboje...balkanski mentalitet će uvijek biti balkanski mentalitet...i nema tu pomoći ni spasa.....a čemu da se nadam....otržnjenju širokih masa.....ali mislim da će to tek naći praunuci doživjeti...