PRVA TERAPIJA.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

PRVA TERAPIJA....

Oceni ovaj blog
i loše mi je....slabost....mučnine...povračanje....kao da me groznica trese.....a tek sam počela...nemam pojma koliko tijelo može izdržati to sve.....ali valjda može....nisam jedina...i drugi su to prošli....
i glavobolja....kao da mi se uselili indijanski bubnjevi u glavu..i udaraju svaki svoj neki čudan ritam....sa svih strana...sprijeda...straga...sa obje strane...
a tek sam počela....nuklearna medicina...radioaktivni jod....i neka injekcija koju od straha i paraliziranosti nisam niti zapamtila što je....ali pitaću....
nus pojave....hmmmm.....kao školski udžbenik...sve do jedne......ali sve...
a tek sam počela...

ipak....htjela bih svima, svima vama reči jedno veliko veliko hvala na podršci....lijepim riječima....i priznajem...suza suzu stiže....možda jednom....možda se jednom negdje na pol puta sretnemo....bar da se vidimo...pogledamo....stisnemo si ruke....voljela bih to iznad svega....iznad svega...zahvaliti vam na svemu....vi ste moja virtualna obitelj....jer za mene je to najsvetija stvar na svijetu...HVALA VAM.....

Pošalji "PRVA TERAPIJA...." na Facebook Pošalji "PRVA TERAPIJA...." na Google Pošalji "PRVA TERAPIJA...." na My Yahoo! Pošalji "PRVA TERAPIJA...." na Live Pošalji "PRVA TERAPIJA...." na MySpace Pošalji "PRVA TERAPIJA...." na Twitter Pošalji "PRVA TERAPIJA...." na Digg Pošalji "PRVA TERAPIJA...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. BRITNEY 3 (avatar)
    Bravo,eto krenule su i terapije i nus pojave,vazno da si pocela,sve sto se zapocne mora se i zavrsiti
    Mozda drugi ciklus nece tako tesko pasti,nikad se ne zna i svaka je drugacija,kao i
    sto smo svi mi razliciti,licnosti za sebe tako i terapiju drugacije podnosimo...
    Nije lako,naravno,ali treba verovati da se ne mucimo uzalud vec da sve to ima neku svrhu,ovom
    nasem slucaju izlecenje.
    Ja ti zelim da hrabro nastavis dalje,jednom ce i tome doci kraj,veruj u sebe i u svoju odluku
    da zapocnes sa terapijom,velike su sanse za uspeh ako je covek pozitivan i ne razmislja samo crno...
    Pisi kako si,pitaj sve sto te zanima,ima nas dosta koji smo prosli i koji jos prolaze kroz sve ovo sto se tebi desilo,
    rado ce ti svako odgovoriti sve sto zna a interesuje te..
    Pozz...
  2. LJILJA MMM (avatar)
    poslušaj bikilix, idi na temu da naučiš da budeš jača....posle ćeš ti drugima pomagati, a ovde piši kad ti se piše ....samoća sad oduzima snagu
  3. zxy (avatar)
    Bori se draga I,ne prepuštaj se slabosti.Seti se da da je život uglavnom borba i da svi imamo u sebi snage više nego što mislimo.Sad je trenutak da koristiš svu snagu što imaš za borbu i pobedu.Ne kloni duhom i ne gubi vedrinu.
  4. iamblond (avatar)
    ‎...postoje ljudi sa kojima ne moraš " razgovarati" da bi ih razumio...ne moraš ih ni viđati.. ne moraš ništa..raduješ im se..Osjećaj povezanosti je takav..da, čemu riječi, kada vaše duše pričaju..

tako se sada osječam zbog svih vas......hvala vam.....
  5. *pustinjakinja (avatar)
    Draga ... Snaga je u Tebi...i bliznjima...i prijateljima...pa i ovim...nevidljivim...Uz Tebe smo. Mozes Ti to sve izdrzati i pobijediti !
  6. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
    Draga ... Snaga je u Tebi...i bliznjima...i prijateljima...pa i ovim...nevidljivim...Uz Tebe smo. Mozes Ti to sve izdrzati i pobijediti !
    baš i nemam snage i vjere da mogu sve...baš nemam...ako postoji dno na koje čovjek padne...e onda sam ja 50 katova niže od toga dna....ali valjda je i to prolazno....prvi šok...strah....muka....

7. Nao (avatar)
  8. Aribi (avatar)
  9. bracaco (avatar)
    Samo hrabro i sve će to proći :)