Pigs in the mirror

url


gica gicic: grok grok skviiiiiii! prosto je skivvvvv sramota kakvih sve ljudi ima,bez trunke dostojanstva
prasatjko: slazem se gospodine gico,svakakvih nas ima ovde,ja prosto ne mogu da poverujem shta su traume i zli duh 90-tih iznedrile!
gica gicic: opet ga ubijaju prijatelju skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,opet ga skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ubijaju!
prasitjko: da,da to to...to je TAJ zli duh i zloba...grok...
trtica papaq: svakojakih nas ovde ima ljudi(juri za zirom koji je malopre posrao pa mu prekinut tok misli)....ali...ali biti tako podmukao i podrugljiv,kao dostojanstveno bitje mogu samo da kazem-GROK!
shunkica svinjica: JADNI jadni choveche....kao empatichno i saosecajno bice satkano od emocije mogu samo prkosno za zamashem repuljkom!
svinjOsav: ja sam to lepo opisao u svojoj "Odi astalu i ormaru od babe izbosne"-"sdenem ja za astal,razmishljam,mnogi zli ljudi zlih cudi ima BA"
prasitjko: kolega,taj TAJ stih mene gane uvek...ni da mi krmenadle iz grudi noseee nebiii dao pedalj bosneeeeee...
svinjOsav: kada to dodje od nekog kao VI..stetjak pokojnog babe je zaplakao,kolega!
urbanget0 krme: yoyo s ortacima sedim pikam basket pivo ispijEEM,mismo ekipa dizbera ima koje prebijEEM (2pac pozdrav papcima) yoyo
krtina 200 grama: kao po malo iz hobija psiholog,mogu vam reci drage kolege,da je ovo projekcija,cheok verovatno sebe tako vidi pa onda misli da su svi ko on.
shunkica svinjica: kiss kiss grok skviii kiiiis tako je! (mashe patrljkom)
glava s jabukom: %$&*$&%^*&*&()*!!!!!
 

Back
Top