Pigs in the mirror - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Derer

Pigs in the mirror

Oceni ovaj blog

gica gicic: grok grok skviiiiiii! prosto je skivvvvv sramota kakvih sve ljudi ima,bez trunke dostojanstva
prasatjko: slazem se gospodine gico,svakakvih nas ima ovde,ja prosto ne mogu da poverujem shta su traume i zli duh 90-tih iznedrile!
gica gicic: opet ga ubijaju prijatelju skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,opet ga skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ubijaju!
prasitjko: da,da to to...to je TAJ zli duh i zloba...grok...
trtica papaq: svakojakih nas ovde ima ljudi(juri za zirom koji je malopre posrao pa mu prekinut tok misli)....ali...ali biti tako podmukao i podrugljiv,kao dostojanstveno bitje mogu samo da kazem-GROK!
shunkica svinjica: JADNI jadni choveche....kao empatichno i saosecajno bice satkano od emocije mogu samo prkosno za zamashem repuljkom!
svinjOsav: ja sam to lepo opisao u svojoj "Odi astalu i ormaru od babe izbosne"-"sdenem ja za astal,razmishljam,mnogi zli ljudi zlih cudi ima BA"
prasitjko: kolega,taj TAJ stih mene gane uvek...ni da mi krmenadle iz grudi noseee nebiii dao pedalj bosneeeeee...
svinjOsav: kada to dodje od nekog kao VI..stetjak pokojnog babe je zaplakao,kolega!
urbanget0 krme: yoyo s ortacima sedim pikam basket pivo ispijEEM,mismo ekipa dizbera ima koje prebijEEM (2pac pozdrav papcima) yoyo
krtina 200 grama: kao po malo iz hobija psiholog,mogu vam reci drage kolege,da je ovo projekcija,cheok verovatno sebe tako vidi pa onda misli da su svi ko on.
shunkica svinjica: kiss kiss grok skviii kiiiis tako je! (mashe patrljkom)
glava s jabukom: %$&*$&%^*&*&()*!!!!!

Pošalji "Pigs in the mirror" na Facebook Pošalji "Pigs in the mirror" na Google Pošalji "Pigs in the mirror" na My Yahoo! Pošalji "Pigs in the mirror" na Live Pošalji "Pigs in the mirror" na MySpace Pošalji "Pigs in the mirror" na Twitter Pošalji "Pigs in the mirror" na Digg Pošalji "Pigs in the mirror" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Zakasneli (avatar)
    Nekad sam obožavao pigs in space. Ako nastaviš ovaj serijal i razradiš priču da bude zanimljiva, sigurno ću pratiti.