I

Muka mi je kolichine smetja kojom se svet zatrpava u svakom smislu.Najvishe intelektualnog.Zato je ovaj forum takva stvar vredna prezira.Trecerazredne misli trecerazrednih ljudi gomilaju se jedna na drugu kao govna u septichkoj jami.Mozda ljudi jednostavno ima previshe na svetu?Mozda postoji neki vishi nivoi darvinovske selekcije prirodnih zakonistosti da kriva razvoja puca kad se ko termiti prenamnozimo i nema napretka i novog kvaliteta dok se populacija ne dovede na neku razumnu meru?Mene uzasava sto moje okruzenje uopshte ne tangiraju stvari koje mene plashe;a ti kojima iznosim strahove su oni retki vredni paznje a ne bezmozdani balavetji drolovi.Beze ljudi u nihilizam i slezu ramenima..."mene briga za chovechanstvo,ko ih ebe shto su moroni"..."da,"kazem ja "ali,ako nas je malo u odnosu na morone onda smo ugrozena vrsta koju mogu istrebiti a da se ni ne chuje"..sledi tishina i jedina uteshna misao da je mozda uduvek bilo isto tako da nema straha,uvek si u manjini i pobedjen lavinom otpada misli ideja i proseka koja te pokopa u smrti.
 
hirajgoagain;bt217761:
je l to fashizam bre
Nekada jev seljakovo bilo da okopava zemlju.on je znao da je neobrazovan i seljak,radnoj snazi nije dozvoljavano da kontaminira intelekt.Zamisli,recimo da je svaki eternal drim ili pura moca renesanse dobio po parche sixtinske kapele da ga oslika.Da li bi i danas ona ostala ono shto jeste?ili bi tu niko pisoar nad rushevinama rushevine neke usluzne delatnosti davno pretvorene u prah.
 
radna snaga je imala svoje pesnike pa su se sprdali sa ovima
a ne znam da odgovorim mozda njih potcenjujes a sebe precenjujes, nemas neki konkretan problem. sad sam psihic. idem odavde :I
 
A mozda je drushtvena zakonitost ko sho je gravitacija prirodna-masa uvek tezi pojedinca da sobali u kaljugu da im pravi drushtvo.Mnogi chak i vishe vole da se brchkaju u blatu chak i ako nisu svinje,lepo im.
 
ma daj.....a što si ti to učinio da se nešto promijeni osim kako si sam naveo.: pričaš sa ljudima vrijednim tvojeg povjerenja....iskreno...a možeš se i naduriti.....zvučiš isprazno kao i svi političari.....ajde lijepo vrati se na zemlju.......tko si ti da možeš ljude nazivati svinjama....što si ti to učinio .....nikad čak ni na ovome jadnome kako ga ti karakteriziraš blogu nikad čula za tebe....nikad....dakle...NULA.....slobodno me sad izvrjeđaj.....cijelo vrijeme zvučiš isfustrirano...PA IZVOLI....daj si gušta....dokaži koliki si muškarac.....GO FOR IT.....
 
zashto bi ja morao da uchinim bilo shta?i kako to mislish da moze bilo shta da se uchini?
osim ako nisi lonchar1243435-3459,on dubinom svoje poetike moze planine da pomeri
a to shto nisi za mene chula pa ja missim da nocima necu imati sna : (((
 
...мука ми је да видим а камо ли да читам неписмене људе, који поред тога што су испразни и немају ич
сем својих душевних помија да понуде, па на овако `софистициран` начин нама који смо смеће,
образлажу своје интелектуалноманијакалне пориве за `нечим вишим`и `нечим вреднијим`...

Derer шта Ви овде радите међ ђубретом?
Штаћете овде где смо сви вредни презира?
Ни један разлог не видим за Ваш останак на Блогу а и обраћање људима, пардон смећу које овде пише...

Да ли знате да је по правилнику било ког форума или блога вређање није дозвољено?
А и како би сте знали, па ви сте господин човек који не зна којим језиком пише а којим говори!
У сваком слиЧају овакво писаније незаслужује слова једног а богами ни човек.
 
VJERUJEM.....ALI UZEO SI SI ZA PRAVO DA GENERALIZIRAŠ I SVE ZAJEDNO TRPAŠ U ISTI KOŠ....zbog čega.....nisu svi ljudi isti....da ne pametujem sad...to zasigurno znaš.....pitala sam što si protiv toga smeća kako ga ti nazivaš učinio....btw.....a zašto ti opće čitaš ta smeća??????
 
Sanjalicca;bt217770:
...мука ми је да видим а камо ли да читам неписмене људе, који поред тога што су испразни и немају ич
сем својих душевних помија да понуде, па на овако `софистициран` начин нама који смо смеће,
образлажу своје интелектуалноманијакалне пориве за `нечим вишим`и `нечим вреднијим`...

Derer шта Ви овде радите међ ђубретом?
Штаћете овде где смо сви вредни презира?
Ни један разлог не видим за Ваш останак на Блогу а и обраћање људима, пардон смећу које овде пише...

Да ли знате да је по правилнику било ког форума или блога вређање није дозвољено?
А и како би сте знали, па ви сте господин човек који не зна којим језиком пише а којим говори!
У сваком слиЧају овакво писаније незаслужује слова једног а богами ни човек.


:klap::heart::klap::heart::klap::heart::klap::heart::klap::heart:
 
btw...ne očekujem odgovor...odoh na bolje mjesto...u bolje društvo gdje ljudi ponosno nose svoje kvalitete i mane.....dignute glave ...a ne šire svoju frustriranost....ciao.....
 
Pa prouchavam vas.Ko pacove u lavirintu.Interesantno je da ja nishta nisam generalizovao.Sami ste se prepoznali,niko vas nije prstom uperio i rekao TI.Ali chim vas pogadja lichno znachi,pronashli ste se sami u textu,intuitivno mozda samo...znate da sam u pravu i to vas vredja..zashto ako ne vidite sebe kao deo onih koje sam opisao,ne chak ni prozvao,jer chemu?Ja samo opisujem shta vidim.
Interesantno koliko se neki majndset prosechnog konzumenta foruma promenio tokom vrmena...ja vishe uopshte ne koegzistiram u istim misaonim procesima sa vecinom ovde...i kad vas chovek suptilno uvredi vi to vecinom ne kapirate jer ne razumete koncept sarkazma,ironije banalizovanja na humoreskan nachin itd.,..mene fascinira otkud ta promena demografije foruma i tako masovno ali MASOVNO proseljachivanje.
Cenim da je posledica omasovljivanja pristupu jeftinim personalnim kompjuterima shto vecem broj ljudi..ali kako ste nashli forum?Misterija.
A ako vam smeatm,nek me banuju bole me ******. lol Samo nemoj to licemerje pravila foruma bla bla bla
A dok sam tu ima da vas podyebavam seljoberaju malogradjanski
ahahahahaha
 
problem je u tome što ti očito ne vidiš....ja te nemam razloga mrziti...žalim te....otrovan si....ali to je tvoj izbor....ŽAO MI TE JE....UŽIVAJ U SVOJEM JADU....postoje ljudi kao ti koji jednostavno su zbog svojih frustracija i svoje nemoćnosti ...tu ne bih ulazila u detalje što sve podrazumijevam pod ovom NEMOĆNOST.....našli svoju duševnu hranu u svađama.....ti si ovdje usamljen a očito je tako i u stvarnom životu....i zato te žalim....jer lijepa riječ otvara mnoga vrata i srca...a tvoje izazivaju sažaljenje nad takvim životom i takvim bićem....iskreno ti želim sreću.....svatko je zaslužuje.....pa čak i ti.....laku ti noćicu i mirne snove želim.....:)
 
ali za vreme iluminata u doba renesanse umetnost je imala ulogu prestiza
danas takav prestiz nije potreban
umetnost nije potebna osim u funkciji usluzne delatnosti
tako da bi danas svako dobio svoje parche da zvrlja,ako playti mesechnu pretplatu naravno : ))
 
A po čemu si ti to "nadčovek" izdignut iznad ove gomile, biće drugog ili prvog reda, a ne tog trećeg. Koja su to tvoja zapažena dostignuća, koja su te svrstala u red posebnih ljudi i ugrožene vrste? Većina ljudi ovde pobegne od surove svakidašnjice i realnosti, a ti se nađe pametan da im se posereš na život i delo. I Hitler je mislio da je poseban, na žalost to je i bio, ali na kakav način. Sreća je ipak da si ti jedna umišljena sitna duša, jer da si na njegovom mestu ti bi čovečanstvo sveo na vas nekoliko posebnih. Ja ovakve gluposti i baljezgarije obično i ne čitam, niti se u njih mešam, ali eto tvoja glupost je prešla prag.
 
Poslednja izmena:
Pa TO mene interesuje bracaco chveche;
Kad i kako se s grand parade kao metoda za poshtenog radnog choveka fizikalca da se odmori od muqa zivotnih,doshli do foruma?
Shta je pokrenulo tu socijalno-klasnu migraciju?
Nishta lichno
 
Ajde da se pozabavim tobom jer vidim da ti treba.Vidiš,razlika u mišljenjima , stepenu spoznaje i izrazu na blogovima je logična jer su ovde ljudi različitog uzrasta,preokupacija i inspiracija.Ima svega ,od lakih i neobaveznih tema i izraza bez pretenzija ali i jako ozbiljnih i edukativnih kakav je blog Ozimana i sl.Ali ovaj tvoj blog je zaista pravo smeće ,ubedljivo najveće do sada,i ukazuje na nezrelost,vaspitnu zapuštenost a o intelektualnom aspktu da i ne govorimo.Očito je u pitanju seksualna frustracija i izgleda da su ti problem obe glave.Treba ti psihijatar ili neka dobra ku*va da te oslobodi kompleksa.Pozz.
 
Derer;bt217793:
Pa TO mene interesuje bracaco chveche;
Kad i kako se s grand parade kao metoda za poshtenog radnog choveka fizikalca da se odmori od muqa zivotnih,doshli do foruma?
Shta je pokrenulo tu socijalno-klasnu migraciju?
Nishta lichno

Nadčoveče koji nihilizam pripisuješ drugama vidim ja šta tebe muči, odnosno ti prija :) više puta si spomenuo da si mazohista, ali i da drugima voliš da sipaš ponešto u čaj :) tako da ti blogovanje ovog tipa opravdava sopstveni besmisao i pričinjava samozadovoljstvo :) pri tome mi nisi odgovorio na pitanje šta to tebe čini nadčovekom, koja umetnička dela, izumi ili druga dostignuća tebe svrstavaju u uzak krug besmrtnih i nedodirljivih :) naravno ništa lično, ali obraćanjem pažnje da postojiš ti više neću pričinjavati zadovoljstvo :) znaš, naš priglupi narod kako ga ti nazivaš za takve kaže bolje ih zaobidji, ako ugaziš umazaćeš se pa će da smrdi :) iskreni pozdrav.
 
svi dolazite da se oprostite i opet se vratite :(((
pomeshao si me sa sobom bracaco ortak,ja neam potrebu da budem u centru paznje,niko vas nije zvao da komentarisete,NE pishem za vas nego o vama
ali kad ste vec tu lepo je chuti sa usta problema,kako on sebe vidi,koji su mu vrednosni kriterijumi,itd.
Oziman je onaj sa natprirodnih pojava shto pricha o vishim nivoima svesti beshe,arka trece oko i tako to ahahahaha
 

Back
Top