Jos jedan dosadan dan...

Pitam se samo,zar je moguce da se bas to meni desava...nije valjda da starim,ma neee....mislim da sam se zasitila svega,pa tek mi je 24god.ustvari tocno za mjesec dana cu napuniti 25...hm...pa nije to ni tako strasno osim sta vec dugo neizlazim nigdje...nemam volje za nista,a kad se sjetim pa nije me ni bog mogao zaustaviti bila sam puna zelja,snova,nikada me nije bilo kuci,a sada posao,kuca-kuca,posao...pa sta se to desava samnom!skoro pa svaki dan stara kvoca....halllooo do kad ti mislis zivjeti pod mojim krovom,kada ces naci decka,mislis se ti ikada udati...joj oprosti mama,ali nemogu doticnog nikako upoznati(pa kako i da ga upoznam kad sam stalno kuci)nisam ja mama kriva sta zivim u ovo novo doba kada se na 25 godisnjakinje ne gleda kao stare cure...ali pusti ti to kaze meni mama,ako se nemislis udavati,pa nadi makar decka,izlazi sa nekim,a sta da joj kazem da mi se neda,da i kad izadem sa nekim,znam unaprijed kako ce sve to zavrsiti...dosadan,naporan,hvali samog sebe,prica o svom autu,gleda kako ce me povaliti...o pijankama sa prijateljima,divi se on meni kaze kako me gleda vec dugo i da pola skvadre slini zamnom,ha...i ja moram pasti na takvu spiku,djetinjasto:otkacio:eto ljepi moji nova sam ovdje pisem iz hrvatske....nemojte me odmah napasti:evil:PITAM SE SAMO KUDA VODI OVAJ SVJET...i dali postoje normalni muskarci ili ja uvjek zaglibim za pogresnog;)
 
Nisi jedina sa tim problemom.Ostavi se trazenja onog idealnog, svi imaju mane a verujem /bez namere da vredjam/ da i ti nisi bez njih.
A to sto si iz Hrvatske nema nikakve veze, i da te neko"napadne" to ti se moze desiti i kod tvojih.Budala nije obelezje nacije.
Ne boj se doci ce i to hvala bogu da nam stari vise ne ugovaraju brakove.
Srecno ! nasmesi se nekome a ako smatra da je to znak da ces odmah skinuti gacice oteraj ga u PM a oni pravi ce taj osmeh protumaciti pravilno.
Pozdrav !
 

Back
Top