MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6

Oceni ovaj blog
Trojanci
prošireno i dopunjeno izdanje

Srbi narod najstariji.

http://www.danas.rs/danasrs/kolumnisti/trojanci.893.html?news_id=247971

Ma, svaka ti se pozlatila Homer Višćić Karadžić Jokiću !
Ma, heklaš ka' sa heklerom ! K'o da si Arka-Novac !
Ali brate, ne vredi ! Džaba moljekaš !
Ču' i ja za te "Trojance" - mislim kojiko su bili moćni i celi svet stravili ti naši preci ! No sad je XI .
Doba ovija, softerskih prokletija ! Smislili bre ovi program , čista elektronika . Jede "Trojance" ko dete keks ! Razbija ih ko zvečku AntiVirusFre , za džabaka !
Ja iz ovih slavjanofilskih, patriotsko gubernijskih razloga zapatio te naše "Trojance" - pretke naše ! Pa baš onako, rekao bih prebogat sa njima - tradicija šta ćeš !
Ma čini se iz zavisti, pakosti ili pak izdajstva , ovi žuti ; prozapadni izdajnički elementi - šiknu mi elektronskom poštom sakriven taj AntiVirusFre !
Ama ljudi, slisti mi sve "Trojance ".Pobi mi pretke očas !
I sad osta bez slavjanskih korena ; naprosto živ a mrtav ko Hektor ispred Troje !
Eto tako stoje stvari !
Brišu mi prošlost i izkorenjuju me elektronski !

Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6" na Facebook Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6" na Google Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6" na My Yahoo! Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6" na Live Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6" na MySpace Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6" na Twitter Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6" na Digg Pošalji "MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 6" na del.icio.us

Ažurirano 22.09.2012. u 17:11, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari