Pročitajte ovo pažljivo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Pročitajte ovo pažljivo

Oceni ovaj blog
Albert Pajk u pismu Djuzepu Manciniju
15. avgust 1871

Prvi svetski rat treaba izazvati sa cikjem stavljanja Rusije pod neposrednu kontrolu. Rusija treba potom da služi kao bauk ua ostvarivanje ciljeva u celom svetu
Drugi svetski rat treba da bude rezultat ideološkog sukoba izmedju nemačkih nacopnalista i političkih cionista. Iz toga treba da proizadje širenje ruskog uticaja i osnivanje države Izrael u Palestini.
Treći svetski rat treba da proistekne iz ideološkog sukoba koji ćemo mi izazvati izmedju cionista i Arapa. Planiramo da se ovaj sukob proširi na ceo svet.
Sastavni deo ovog trećeg rata biće da sukobimo ateiste i nihiliste medju sobom, i da time stvorimo takav haos koji po svojoj brutalnosti i bestijalnosti još nikada nije vidjen.
Tada, kad uništimo Hrišćanstvo i Ateizam podarićeno čovečanstvu istinsku „Doktrinu“ i time dve muve jednim udarcem ubiti.

Pošalji "Pročitajte ovo pažljivo" na Facebook Pošalji "Pročitajte ovo pažljivo" na Google Pošalji "Pročitajte ovo pažljivo" na My Yahoo! Pošalji "Pročitajte ovo pažljivo" na Live Pošalji "Pročitajte ovo pažljivo" na MySpace Pošalji "Pročitajte ovo pažljivo" na Twitter Pošalji "Pročitajte ovo pažljivo" na Digg Pošalji "Pročitajte ovo pažljivo" na del.icio.us

Ažurirano 20.09.2012. u 13:02, autor: skura58

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Poželjno je dodavanje komentara na ovu temu.
  2. zxy (avatar)
    Pa Draganče meni ponešto nije jasno
    a sumnjivo mi sve
    uostalom dosta toga je već vidjeno
    a dal je neko to još tad planirao
    ili prorok bio
    kakav dokaz imaš za to ?
  3. skura58 (avatar)
    Sve je planirano.
    Vidite ovde:

http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
    Ažurirano 20.09.2012. u 15:48, autor: skura58