Zadnji pravi letnji dan & tattoo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Zadnji pravi letnji dan & tattoo

Oceni ovaj blog
Vreme se pogoršava. Za sutra je najavljen nagli pad temperature. Ovo bi mogao biti poslednji pravi letnji dan. A i kalendarski kraj leta je tu na domaku. I danas smo se možda zadnji put ove godine mogli prošetati polugoli. Volim leto i velike vrućine. Volim da se skinem i uživam na Suncu. Volim da vudim golišave devojke. Ali ne volim da vidim tetovaže na njihovim robovskim telima. Ma kud god se okreneš... ma skoro sve tetovirane. Dobro, ne baš sve, ali jeste veći deo; recimo četiri od pet. Da razumem muškarce, nekada su se tetovirali mornari i robijaši; generalno robovi. Ali žene da se tetoviraju. Užas. Piša mi se kad god vidim neku tetoviranu žensku osobu. Bljak. Idem ulicom i snimim neku dobru žensku... i kad joj se približim - vidim da je robinja, odnosno tetovirana. I majka gura kolica sa bebom, kad negde na telu joj stoji tetovaža, ili još gore - tetovaže. Užas. Dno dna. Šta su sve ljudi dozvolili da im se utiskuje u kožu, ko zna kakvi otrovi, i još da ih neko obeleži, kao što su nacisti obeležavali Jevreje, mesari stoku, ili Rimljani robove. Užas. Eto, jedino iz tog razloga mi nije žao što dolazi hladnije vreme i što više neće biti razgolićenih ženskih: neću više gledati njihove odvratne robovske tetovaže. Ojha.

Pošalji "Zadnji pravi letnji dan & tattoo" na Facebook Pošalji "Zadnji pravi letnji dan & tattoo" na Google Pošalji "Zadnji pravi letnji dan & tattoo" na My Yahoo! Pošalji "Zadnji pravi letnji dan & tattoo" na Live Pošalji "Zadnji pravi letnji dan & tattoo" na MySpace Pošalji "Zadnji pravi letnji dan & tattoo" na Twitter Pošalji "Zadnji pravi letnji dan & tattoo" na Digg Pošalji "Zadnji pravi letnji dan & tattoo" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Aribi (avatar)
    Sve si u pravu sto pricas...
    Ljudi su slepi i ne vide u sta im se pretvorio zivot...
  2. zxy (avatar)
    Pa ima jedna izreka mislim Geteova
    u smislu da ko ima u sebi spolja mu malo šta treba
    unutrašnjost sama nadje najbolji spoljni izraz
    a kome to nedostaje poštapa se svakakvim pomagalima
    i naravno nije ni svestan da se time ofira
    al nemoj da si toliko osetljiv prijatelju
    može da ti škodi jer prizori takvi
    na sve strane su prisutni