BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima..... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima.....

Oceni ovaj blog
njegove fraze...riječi.....razmišljanja...promišljanja. ...pa da podijelim sa vama....

Ja nisam kao drugi ljudi.
Umro bih na njihovim terenima za izlet,
ugusen njihovim zastavama,
smlavljen njihovim pjesmama,
nevoljen od njihovih vojnika,
proburazen njihovim humorom,
usmrcen njihovom paznjom.

Ja nisam kao drugi ljudi

Ja gorim u paklu.

Paklu sebe...

muškarac je
više postojan:
ako je loš
ima više šansi
da će takav i ostati,
ili ako je dobar
on će se možda
obesiti...
.................................................. ...............................
" Ono što stvarno deprimira je posmatranje ljudi dok piju kafu i čekaju. Zarazio bih sve njih srećom... potrebna im je... potrebna im je VIŠE NEGO MENI. "
.................................................. .................................................. .................................................. .........
ZVUK LJUDSKIH ŽIVOTA

...čudna toplina, vruće i hladne žene, dobro vodim ljubav, ali ljubav nije samo seks... mnoge žene koje sam upoznao su
ambiciozne, a ja volim da se izležavam na velikim udobnim jastucima u tri popodne, volim da gledam sunce kroz lišće velikog žbuna napolju dok spoljni svet drži dalje od mene... to vrlo dobro znam, sve one prljave stranice, i volim da se izležavam, s trbuhom ka plafonu posle vođenja ljubavi, dok sve navire: TAKO JE LAKO BITI OPUŠTEN - ako samo dopustiš, to je sve što ti je potrebno...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Pošalji "BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima....." na Facebook Pošalji "BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima....." na Google Pošalji "BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima....." na My Yahoo! Pošalji "BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima....." na Live Pošalji "BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima....." na MySpace Pošalji "BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima....." na Twitter Pošalji "BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima....." na Digg Pošalji "BUKOWSKI....cijeli dan mi je u mislima....." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Rado bih i ja sa njim popio pivo
    i ze te njegove tamo
    rekao bih mu još gore nešto
    ps
    ne pitah jel primate u društvo
  2. RiadaT. (avatar)
    "Ne smemo previše pručavati sebe ili ćemo prestati živeti"
  3. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Rado bih i ja sa njim popio pivo
    i ze te njegove tamo
    rekao bih mu još gore nešto
    ps
    ne pitah jel primate u društvo
    ti si uvijek dobrodošlo društvo....
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    "Ne smemo previše pručavati sebe ili ćemo prestati živeti"
    jer proučavanjem sebe, svojih grešaka koje dnevno činimo, dobrih stvari koje uradimo, mislim da samo na taj način možemo sazrijeti kao ljudska bića sa velikom dozom humanizma.....
  5. zxy (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    jer proučavanjem sebe, svojih grešaka koje dnevno činimo, dobrih stvari koje uradimo, mislim da samo na taj način možemo sazrijeti kao ljudska bića sa velikom dozom humanizma.....
    Tako je nego treba da malo proučavamo i druge
    Naprimer ova Riada rado bi gledala malo sebi kroz prste...menščini
  6. RiadaT. (avatar)
    Citat Original postavio iamblond

Ama šta da se proučavam....radim kako mi savjest nalaže i to je to
  7. RiadaT. (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Tako je nego treba da malo proučavamo i druge
    Naprimer ova Riada rado bi gledala malo sebi kroz prste...menščini
    Obrnuto....u većini slučajeva drugima gledam kroz prste. Izuzetno dobar način za dobre međuljudske odnose u današnje vrijeme
  8. zxy (avatar)
    Obrnuto....u većini slučajeva drugima gledam kroz prste. Izuzetno dobar način za dobre međuljudske odnose u današnje vrijeme
    U bre što to ne reče pre
    ja sve nešto ustručavam se oko tebe
    sad se osećam slobodnije
    samo prilika da ispadne
    da malo testiram te
  9. skura58 (avatar)
    Blondika, Ti si fenomen:
    Plavuša sa mozgom
  10. iamblond (avatar)
    a kako se osječaš kad ti procure kroz prstiće....?????
  11. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio skura58
    Blondika, Ti si fenomen:
    Plavuša sa mozgom
    i tko kaže da nema gentlemana...da su izumrli....???....