Истиче време

vrzmalicaVreme.jpg



Последња времена, истиче време...

Што волим ову науку, докаже нешто па оповргне, па да нову тврдњу, докаже је, шта ће и до када ће да важи...
видеће мо!

Никад није досадно.

Сталне промене.

Ево нове занимљиве научне тврдње, време истиче, изистински, ово су последња времена и очекује се да ће време стати.
Тврдњу да се универзум шири, (тако смо учили, јел тако?) Тако је!

Е није више тако!

Ајде нема предаха,
наново Јово,
да учимо, мислимо, верујемо,
али сигурно је да нам време цури буквално и само се чека када ће стати... и нема више.

Шта ће мо кад нестане времена?
А и она мрачна енергија у ствари не постоји (која подржава антигравитацију...) Шта ћемо сад, како да разумемо?

Кажу научници да то људи не осећају то истицање времена.
Мени се чини да ми се време убрзало... као на рингишпилу... не могу да га стигнем, да постигнем..
Само не разумем, каже време ће бити све брже и брже а на крају ће да стане (да се замрзне).
А шта ако ми по навици времена проклизнемо у имагинарно време... (инерција???)

250510-sonce1.jpg


Сви ће да се погубимо по тај простор који се смањује, скупља. Ох.

Не би да изгубим неке људе из живота, а неки би могли да се замрзну на неко друго место.
Не би ми недостајали.

Научници твреде (ако им је уопште веровати) да људи не треба да се брину... има још до замрзавања и нестајања времена...
да ли им је веровати? Могу опет да окрену ћурак, па нешто ново да докажу... мислим о времену.



Експерт за космологију с Кембриџа каже :

Verujemo da je vreme nastalo tokom Velikog praska. Ukoliko je moglo da nastane, takođe može i da nestane.

Забринем се ипак мало, па протрчим да видим шат се прича по свету кад оно:


Hoze Senovilja, profesor kosmologije sa španskog univerziteta, navodi da su dosadašnje pretpostavke pogrešne i da vreme ne ubrzava, već upravo suprotno - da se postupno zaustavlja.

Народе, готово је ако шта треба да имате у залихама у штеку то је време.

А лепо Свето писмо каже , дошла су последња времена... пазите се.

п.с. Не купујте часовнике, неће требати!

satic-static.jpg
 

Back
Top