Reputacije na forumu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Reputacije na forumu

Oceni ovaj blog
Reputacije na forumu

Pošto mi nisu bila sasvim jasna nova pravila, i pošto su uglavnom ženske članice pustile … prste po tastaturi uplašio sam se ne pozovu nekakve Kandićke, Mićićke i ostale Soroševe glasogov.
Ja se fino obratio Krstarici i oni stvarno i ljubazno objasnili:

ako si juce dao 10 reputacija,danas mozes dati svoju prvu tek kad istekne 24sata od prve iz proslog dana,naravno drugu ako je proslo 24sata od druge iz proslog dana itd,znaci brojac se ne resetuje u ponoc vec od onda kada je data reputacija

Kao sto ste primetili doslo je do manjih izmena vezanih za reputaciju, tacnije za reputacionu moc.
Reputaciona moc je kolicina poena koju dajete prilikom davanja reputacije nekom korisniku.
Sobzirom da su neki korisnici dosli do maksimuma koji mogu da imaju bili smo primorani da izmenimo koeficijent racunanja reputacione moci.
Ono sta je za Vas najbitnije sam odnos poena izmedju korisnika je ostao isti, jedino sto su cifre nesto manje jer smo koristili drugi kolicnik u formuli racunanja reputacione moci.

Jos jedna izmena koja je ovom prilikom uradjena je da od danas umesto 7 mozete dati 10 reputacija dnevno

Pošalji "Reputacije na forumu" na Facebook Pošalji "Reputacije na forumu" na Google Pošalji "Reputacije na forumu" na My Yahoo! Pošalji "Reputacije na forumu" na Live Pošalji "Reputacije na forumu" na MySpace Pošalji "Reputacije na forumu" na Twitter Pošalji "Reputacije na forumu" na Digg Pošalji "Reputacije na forumu" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Aribi (avatar)
    E , ja stvarno nemam pojma kako se daju reputacije, od cega zavisi i nije me mnogo ni briga, ali evo sad primetih da su meni oduzete reputacije u odnosu na pre? Moze li mi neko objasniti?
  2. gost 230618 (avatar)
    Loše rešenje. Potpuno pogrešno. Ne stidim se da priznam ovo i ne bojim se reakcije uprave. Potpuno pogrešno u smislu kolegijalnosti.
  3. skura58 (avatar)
    Ne, svi su ljuti zbog toga.
    Samo je uradjeno preračunavanje.
    Obratio sam se Krstarici i ljubazno su objasnili.
    Sade je bolje nego pre.
    Moj dopis: i njihov odgovor:

Reputacije na forumu

Pošto mi nisu bila sasvim jasna nova pravila, i pošto su uglavnom ženske članice pustile … prste po tastaturi uplašio sam se ne pozovu nekakve Kandićlke, Mićićke i ostale Soroševe glasogov.
    Ja se fino obratio Krstarici i oni stvarno i ljubazno objasnili:

ako si juce dao 10 reputacija,danas mozes dati svoju prvu tek kad istekne 24sata od prve iz proslog dana,naravno drugu ako je proslo 24sata od druge iz proslog dana itd,znaci brojac se ne resetuje u ponoc vec od onda kada je data reputacija

Kao sto ste primetili doslo je do manjih izmena vezanih za reputaciju, tacnije za reputacionu moc.
    Reputaciona moc je kolicina poena koju dajete prilikom davanja reputacije nekom korisniku.
    Sobzirom da su neki korisnici dosli do maksimuma koji mogu da imaju bili smo primorani da izmenimo koeficijent racunanja reputacione moci.
    Ono sta je za Vas najbitnije sam odnos poena izmedju korisnika je ostao isti, jedino sto su cifre nesto manje jer smo koristili drugi kolicnik u formuli racunanja reputacione moci.

Jos jedna izmena koja je ovom prilikom uradjena je da od danas umesto 7 mozete dati 10 reputacija dnevno
    Ažurirano 05.09.2012. u 22:05, autor: skura58