Večeras - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Večeras

Oceni ovaj blog
Malopre, u jednom lokalnom kafiću, ugledah jednu nju, onako puniju, kao što je uvek bila, sada punoletnu. Sedi sa najboljom drugaricom, pije neko GMO sranje sa kodom HACCP i kašlje toliko jako da cela ulica puca. Videla me je i pocrvenela. Ugledah joj neke robovske pirsinge na licu i neke robovske tetovaže na ramenu i leđima. Sećam se, zabavljali smo se pre par godina, dok je bila maloletna, odnosno pravi pupoljak, bez robovskih obeležja, bistra, pametna i zdrava... a sad, izbušena, tetovirana i bolesna... I bi mi nešto krivo, ne znam tačno šta. Zapitah se zašto devojke koje su bile sa mnom posle mene ne mogu dugo ili čak nikako naći momka. I ne nađoh odgovor. A onda prođoh pored još nekoliko muškaraca i žena i primetih da većina njih kašlje i kija. Kako je to moguće kad su prethodni dani bili ovako vreli? I danas je, po mom ukusu, bio izvanredan dan. Voleo bih da je ovako svaki dan, cele godine, do kraja sveta... I bacih pogled na sat i videh da je negde oko 19:30. Imao sam osećaj da je 20:30. Ko mi je ukrao ili šta mi je ukralo sat vremena? Robovski pirsinzi i tetovaže od neke nje ili njihovo kašljanje i kijanje? Ma koga zabole čoldo... Ojha...

Pošalji "Večeras" na Facebook Pošalji "Večeras" na Google Pošalji "Večeras" na My Yahoo! Pošalji "Večeras" na Live Pošalji "Večeras" na MySpace Pošalji "Večeras" na Twitter Pošalji "Večeras" na Digg Pošalji "Večeras" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Kamael (avatar)
    neko je napisao za tetovirane da su hodajuci zivi stripovi, a obzirom da je 70% ljudske populacije isarano, to nije daleko od istine

GMO (supermarket) ljudi, buduci zombiji, sami su tako izabrali, ponudjen im je izbor ali su odbili

Veliki bata zna sta ce sa njima

2. Kamael (avatar)
    GMO, mislis li da se neki aditivi i E otrovi u kancerogenom mesu i picima za osvezenje ponasaju kao narkotici?

Pitam jer ta mala kija ko narkoman koji nema imunitet, samo on uzima sivi prah, a ona pije narandzast (tartrazin).
  3. Demijurg (avatar)
    Ha ha ha. Ne znam stvarno. Odavno sam izbacio industrijsku hranu iz upotrebe. Dobri su ti komentari...
  4. zxy (avatar)
    Ma budimo realni ,po vrućini se lako prehladi
    to je od klime i promaje
    a tetoviranje od dosade
    pirsinzi od nezadovoljene požude
    ali tačno je ,sve će to život da kultiviše
  5. Zakasneli (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ma budimo realni ,po vrućini se lako prehladi
    to je od klime i promaje
    a tetoviranje od dosade
    pirsinzi od nezadovoljene požude
    ali tačno je ,sve će to život da kultiviše
    Wrong turn

Samo tako je i vozač Franje Ferdinanda napravio Wrong turn onog kobnog Avgustovskog dana
  6. Demijurg (avatar)
    Misliš Franca Ferdinanda. Čovek je bio Austrijanac a ne Hrvat. Misliš junskog dana?
  7. Zakasneli (avatar)
    Mislim na posledice wrong turna...........