Nemoguće, ali ljudi veruju

Termometar je izmerio temperaturu plastike na meraču koja se topi od Sunca:



http://www.vaseljenska.com/drustvo/temperatura-u-beogradu-danas-62-stepena-haarp-przi-srbiju



Najviša temperatura ikada izmerena na našoj planeti bila je u Sahari i iznosila je neverovatnih 56°C. Dakle, u Beogradu ni pod razno ne može biti izmereno 62°C. Problem sa svakim živim stvorom nastaje onda kad temperatura okoline nešto malo pređe temperaturu njegovog tela. Za čoveka je svaka temperatura vazduha viša od 37°C potencijalno opasna; ne za svakoga, ima nas koji možemo da izdržimo. Ali definitivno, ako i kad pređe 44°C ili 45°C - u tom slučaju niko ne bi trebalo da bude na Suncu. O 62°C nema ni govora. Termometar treba da meri temperaturu vazduha a ne temperaturu Sunčevih zraka ili sopstvene plastike koja se topi na Suncu. Tako nekako. Što se tiče HAARP-a, jebaće nam sve po spisku. Teško onima koji konzumiraju meso, mleko i jaja... jer će na jesen ostati gladni, pošto stočari nameravaju da pokolju ceo stočni fond. Za ovo je direktno kriv HAARP. Rešenje: prelazak na veganski način ishrane. Za to je potreban viši nivo svesti i veoma jaka volja, ali i život od ovako opasnog Sunca.
 
Mi se rashlađujemo na evaporativnom principu, Ako je vazduh suv, nikakav problem nije ni 45 stepeni. Lično sam bio u sahari na tim temperaturama i bilo mi je prijatno. Ako je napolju 45 "vlažni termometar" je ispod 36 Ako je relativna vlažnost mala. Probaj, nemoraš ići u Tunis ovih dana to imamo ovde.
A fascinira kako su se Berberi prilagodili. Žive u rupama u zemlji bez vrata i prozora, samo tuneli u kružnom atrijumu. U njihovoj kući je mnogo prijatnije nego u klimatizovanom Autobusu. Poljoprivreda im je organizovana u koritima bujičnih potoka koji prosecaju gore atlasa i od januara do marta kanališu vodu.Gaje brzo rastuće mahunarke jer je perid vegetacije samo 3 meseca. Gaje kamile. Zatu Berberi jedu kuskus i piju kamilje mleko. Ostatak godine provode u svojim nastambama. Zbog takvog načina života porodica je vitalna kod berbera. Nikada nisam video takav pogled zahvalnog deteta kao kad je moj sin dao berberskom dečaku Nodi igračku. Berberi ne prose , ne uzimaju poklone od turista. Starija sestra je ukorila dečaka. Insistirao sam kod nje da dečak zadrži igračku, jer ne dajemo novac(Supruga je insistirala). Moj modifikovani treba da se prilagođavamo našem svetu takav kakav je a ne da fantaziramo o HAAArpUnima.


(reče jedan "početnik":evil::hahaha::mrgreen:)
 
Poslednja izmena:

Back
Top