Slobodan Milošević - telefoni 05 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Slobodan Milošević - telefoni 05

Oceni ovaj blog
Mama se brinula i za sinov ljubavni zivot posebice za odnos s Milicom, djevojkom kojom se i ozenio. Po beogradskim tracevima, veza Marka i Milice bila je burna, a djevojka je cesto dobivala batine od Miloseviceva sina.
Mira: Da li si uradio ono sto si obecao?
Marko: U majku bozju, sta sam ti obecao?
Mira: Pa, obecao si da ces da se javis Milici.
Marko: U, jest, majku mu! Ocu, ocu.
Mira: Marko, ja te stvarno molim da to ucinis. Evo, meni za ljubav.
Marko: Mama, molim te da ne zloupotrebljavas svoj autoritet. Sto te briga da l’ cu ja da se javim Milici ili necu.
Mira: Molim te, ucini to meni za ljubav.
Marko: Mama, jednom sam to uradio tebi za ljubav i zestoko sam najebo.
Mira: Nikad nisi tako nesto uradio meni za ljubav.
Marko: Jesam, mama. Da te podsetim: ja sam bio u potpuno kul-odnosima i bio sam u Beogradu jedan mesec. Ona je mene uredno cimala na pejdzer kao i svi drugi gnjavatori, a ja sam ga jednom ostavio kod tebe... i ti mene pozoves i kazes: "Jao, Marko, meni je zao, ona tebe stalno zove". A ja sam ti reko da me mnogi zovu i bla, bla, bla, truc, truc, ali sam joj se na kraju javio, i vidi u sta si me uvalila.
Mira: Marko, ja cu s tobom razgovarati kad se mi budemo videli, a molim te da to ucinis meni za ljubav.
Marko: Mama, tebi za ljubav ona je situirana u mojoj kuci, u mojoj spavacoj sobi, u mom krevetu, vozi moja kola, zajebava se s mojom lovom, radi moje poslove i sta vise oce...
Igor Alborgeti

Pošalji "Slobodan Milošević - telefoni 05" na Facebook Pošalji "Slobodan Milošević - telefoni 05" na Google Pošalji "Slobodan Milošević - telefoni 05" na My Yahoo! Pošalji "Slobodan Milošević - telefoni 05" na Live Pošalji "Slobodan Milošević - telefoni 05" na MySpace Pošalji "Slobodan Milošević - telefoni 05" na Twitter Pošalji "Slobodan Milošević - telefoni 05" na Digg Pošalji "Slobodan Milošević - telefoni 05" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Zakasneli (avatar)
    Sprema se noć bez meseca
  2. orfej sa ibra (avatar)

Mama, tebi za ljubav ona je situirana u mojoj kuci, u mojoj spavacoj sobi,
    u mom krevetu, vozi moja kola, zajebava se s mojom lovom, radi moje poslove
    i sta vise oce...