Ivana i Sunce - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Ivana i Sunce

Oceni ovaj blog
[IMG]http://i47.servimg.com/u/f47/14/07/52/42/ivanic10.jpg[/IMG]

Jedna talentovna devojčica je nacrtala svoj autoportret. Crtež je bio inspirisan pričom o bogatstvu Sunca. Ovde se vidi, iako ima samo 9 godina, da je jako talentovana. Ona je nacrtala sebe i Sunce, i tačkice okolo, što tumačim da može da bude prana, kosmička životna energija, koja je svuda oko nas. Kad gledamo dalje, na crtežu vidimo da je na vratu neka ogrlica, ali kad bolje pogledamo, unutra kao da nešto vibrira; to bi mogao biti simbol 5 čakre ili grlene čakre. Ona je kasnije nakon toga dobila upalu grla, znači baš to mesto koje je nacrtala na vratu je upaljeno; možda joj se, dok je gledala u Sunce, aktivirala 6 čakra, zagrejalo se to područje, a manifestovalo se kao upala grla, što je čak i dobro, jer je tako pokrenula čišćenje negativnih čvorova energije, koje je pokupila u školi. Moguće da je deci potrebno mnogo manje vremena da aktiviraju plemenitije energije, jer su inače bolje konektovani sa univerzumom nego mi stariji. Ja sam od nje naučio mnogo. Gde god krenem, posmatram decu i konstantno učim od njih. Od nepismenih i zatucanih verskih fanatika, koji poznaju samo jednu religiju, ne mogu naučiti ništa...

Pošalji "Ivana i Sunce" na Facebook Pošalji "Ivana i Sunce" na Google Pošalji "Ivana i Sunce" na My Yahoo! Pošalji "Ivana i Sunce" na Live Pošalji "Ivana i Sunce" na MySpace Pošalji "Ivana i Sunce" na Twitter Pošalji "Ivana i Sunce" na Digg Pošalji "Ivana i Sunce" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Zakasneli (avatar)
    Podseti me na moje loše navike iz detinjstva, Domaći sam uvek pisao u zadnj čas. Paljenje svetla i igranje mačke i miša sa mamom. Kad se u hodniku upali svetlo, gasi pravi se da spavaš. pa ponovo i piši domaći, i tako sve u zadnji čas i ogroman strah.
    Ah ta deca!
  2. Demijurg (avatar)
    Super... :super: