POLITIKA IZMEĐU HRVATA I SRBA...MENE I NEKIH POJEDINICA OVDJE....

Postoji par ljudi ovdje koji imaju silnu želju samnom podijeliti neka svoja politička uvjerenja....meni se ne dijeli po tome pitanju sa nikim ništa...nadam se da je to sad jasno i bogu i narodu....ne želim razmjenjivati nikakva ratna i ne ratna iskustva ovdje...jer ja nisam ovdje da bih raspredala priče i pričice...pravdu i nepravdu..glorificirala nas a pljuvala vas.....za mene je rat - rat...bespoštedna borba zavedenih ljudi od strane političara koji su se ionako borili samo za svoje dupe...i svoja bogatstva u kojem uživaju danas dok narod sa obje strane krvari.....u sve većoj neimaštini...za mene je ubojstvo - ubojstvo sa bilo čije strane.....i nema opravdanja za njega...NEMA....iz bilo kakvih razloga...velikosrpskih ili velikohrvatskih
I ti isti koji bi tako silno dijelili svoje svjetonazore samnom neka me ne pokušavaju uvjeriti da su nečiji ciljevi u tome krvoproliču bili sveti....NISU.....jasno i glasno to sad svima izgovaram....pa kome se to sviđalo ili ne....briga me....dosta mi je isčitavanja političkih kakica...baš dosta....jer i s Vaše i Naše strane ionako je mali jadan sitni čovjek nastradao....ma prozivali se mi na Tuđmana ili vi na Miloševića.....sve je to ista banda lopova bila....i što imate od njih...što imamo mi.....razmišljanje kako ću i što ću sutra djetetu skuhati za ručak, dati mu za gablec....kako ću platiti struju koja me je i te kako razveselila jer mi je sad mjesečna rata 40 eura..pa to dijelite sa 7,5....jer toliko vražjih kuna moram izbrojati za jedan euro...gdje mi za stan od 54,45 m2 od 01. siječnja slijedeće godine slijedeuje porez na nekretnine od cca 18.000,00 kuna GODIŠNJE...i tako dok ne umrem...vjerojatno od bijede....pa opet to dijelite sa 7,5....i zato me više briga za neke svete i velike ciljeve svih....vaših i naših...i lijepo umoljavam sve one koji i na sekund zato što sam HRVATICA dobiju nagone da bi baš mogli u tome smjeru razgovarati samnom...NEKA ME SE OKANE...odsele se na neki drugi internetski portal.....ima ih dovoljno koji zalijevaju mržnju koju su nam pohlepne duše unijele u život....JA NE BIH HVALA PLESALA U TOME KOLU kako god ga se nazvalo...meni svejedno....JA MORAM RAZMIŠLJATI O SUTRAŠNJEM DANU....a savjetujem i njima neka se malo zamisle kakav im je život ako stalno žive u prošlosti....neka se zapitaju koga smo i što smo izabrali da nam budu glasnici i vođe....kako mi..tako i vi...i neka mi nitko ne priča o demokraciji kraj ove abnormalno velike količine gluposti koje se između naših naroda samo slažu na hrpu...baš sve njih /političare/ briga kako je nama....i hoćemo li imati za kruh sutra....oni imaju ZA SVE...i za svoja buduća pokoljenja...zato me se okanite sa tim pričicama....montiranim slučajevima ovakvog ili onakvog sadržaja...

i da nisam opće druželjubiva kad me krenu tako peglati....neka si štirku piju na nekim drugim krvotocima....mi smo svoje prošli...posljedice su trajne...ali MORAMO ŽIVJETI ZAJEDNO...kao da je Europu briga za ikoga...pa mi smo im samo interesantni kao nove krave muzare....kako reče jedna meni draga osoba....pa Hrvatsku ionako pripremaju da bude radničko odmaralište za europsku radničku klasu...a Srbija..kuda ona ide...skupa sa nama....tonemo u bezdan i u ponor...TO JE NAŠ PROBLEM...a neka pravda ovaca kakvi smo bili....

ispričavam se....ili NE....ne ispričavam se ako sam koga povrijedila ovim tekstom....ali povrijidili su i mene sa glupostima koje mi pišu....i ne želim se nikome nikada ispričavati za ono što mislim....nisam zla osoba...ne radim namjerno zlo nikome....pa zato molim da mi se ljudi na taj način i obračaju....

hvala unaprijed...
 
490-umesto-2000-din-za-stomatolosku-uslugu-po-izboru-vreme-je-za-zdrav-osmeh-475-1.jpg

Lepo i tačno si "iskontirala" ove dugoročne obaveze...
:tick:
 
iamblond;bt215222:
ma i ako me kazni bilo tko ovdje na krstarici..svejedno mi je.....onako iskreno...očekivala sam ovdje drugačije razgovore...baš drugačije....ali ima ih koji od travnja mjeseca ne puštaju..te svako malo nešto....a da je Ljilja Srce....jeste...pomogla mi je savjetima više puta....zato....Ljiljo radi što moraš...to ti je posao....

Tebi sam se obratio!
 
Sanjalicca;bt215251:
Браво Плавушице :hej::klap:

Желим ти диван, ма каки диван предиван дан
ал не један већ низ од
1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
+- бесконачно :heart2:

I tebi neka je svaki dan obasjan osmijehom....i muzikom...a ljubavni valovi neka te zapljuskuju svake sekunde....:) :heart:
 
A zasto ti uopste zamaras svoj divni mozak sa ovakvom tematikom mm? To sto si se ti obratila tim ljudima ovde na blogu ne znaci njima nista
Znaci samo nama koji smo ti postovali ovde pa ti mozemo pruziti podrsku i samim tim staviti ti do znanja da nismo svi isti i da ne trebas da se zamaras sa glupostima
Diskriminacije ovde ima na "tonu" A zasto? Zato sto im mi sami to dozvolimo Opusti se, ne objasnjavaj nikome nista, druzi se sa pozitivnim ljudima, a ove ostale stavis na block jer nisu vredni ni pomena i idemo dalje :heart:
 
Ninel;bt215263:
A zasto ti uopste zamaras svoj divni mozak sa ovakvom tematikom mm? To sto si se ti obratila tim ljudima ovde na blogu ne znaci njima nista
Znaci samo nama koji smo ti postovali ovde pa ti mozemo pruziti podrsku i samim tim staviti ti do znanja da nismo svi isti i da ne trebas da se zamaras sa glupostima
Diskriminacije ovde ima na "tonu" A zasto? Zato sto im mi sami to dozvolimo Opusti se, ne objasnjavaj nikome nista, druzi se sa pozitivnim ljudima, a ove ostale stavis na block jer nisu vredni ni pomena i idemo dalje :heart:

moj i inače životni problem je da svima dajem šansu ....da svima odškrinem prijateljska vrata..nebitno jesu li to realna stvarna vrata ili ova virtualna....takva sam....i znam da bih puno toga trebala mijenjati kod sebe..a opet nisam sigurna zbog čega i zbog koga...jer osnovno što vjerujem...što je moj životni postulat je da iskrenost i otvorenost su jedine stvari koje povezuju ljude.....ali...kao što ti kažeš NJIMA TO NE ZNAČI NIŠTA....a meni podrška svih vas znači više nego što ću vam to ikada moći iskazati...HVALA TI NINEL...
 
Ne mogu da ti opišem koliko mi je drago što sam pročitao ovakav tekst. U zadnje vreme na neverovatnim mestima na netu viđam debilska prepucavanja na tu temu da mi se smučilo. Nažalost, jedan moj prijatelj koji ima teoriju da mlade generacije nisu time opterećene, itekako greši.

Pa bar ponekad da pročitamo da ima i normalnih, čisto da se podsetimo. :) Znači, :super: za plavušu, Hrvaticu, normalnu devojku/ženu, čiju sliku jedva čekamo. :)
 

Back
Top