MOJ GODIŠNJI ODMOR....UKLET.....

eto me....vratila sam se....bolesna....
U nedjelju sam krenula puna elana, vesela kao malo dijete prema odabranoj destinaciji mojeg 7-dnevnog uživanja.....
Stigla u mali raj....ako volite mir....pitome brežuljke...pjev ptica...i prekrasno uređene onako srednje velike kućice prepune visečih surfinija.....
Ponedjeljak....ustajanje...doručak...i bazen....voda hladna...a ono terme....hmmm....upitnici oko moje glave...ali ok....uživala sam....kad se tijelo priviklo na temperaturu....
Utorak.....posjeti farmi jelena....njih oko 120 na 6 ha zemljišta.....predivno...mladi, stari, srne, prepuno mladunčadi....bambija...i stiže kobna večer....cca 17:30h....počinju bolovi u čeljusti....pa recimo da sam noć provela budna a drogirana lijekovima protiv bolova.....a ujutro....hmmmm....Kvazimodo u ženskom obliku....cijela desna strana lica izobličena od upale...pa onako blago rečeno izgledala sam kao buldog...ali samo sa jednom stranom obješenom....srijeda..nastavak pakla....u blizini nema nikakve ordinacije....pa u Čakovec....udarna doza lijekova protiv bolova....i naravno antibiotici....i tako dan za danom....i još sam naotečena...iako ne kao prvih tri dana....i još sam na tabletama protiv bolova....iako ne svakih 3 sata kao prva tri dana....a uza sve to....i želudac mi se pobunio protiv svega od tih kemikalija što sam unijela u njega....a da o prisilnoj dijeti i ne govorim....do prekjučer navečer sam maltene jela na slamku....mlijeko sa rastopljenim keksima....i tako....toliko o mojem godišnjem....
i eto me ovdje..doma u svojem stanu....još uvijek natečena...sa bolovima u želucu....ŽIVJELI GODIŠNJI ODMORI....!!!!!!!
 
Pa kad si se ti toliko radovala
a nisi u drvo kucnula da ne čuje zlo
ma ...Marfijevi zakoni su to
nego sad kad si sve nedaće opisala
na neki način si ih iz sebe izmestila
najbolje je da ih što pre zaboraviš sve
šta je bilo bilo je treba dalje da se gre ;):D
 
martin-sagner.JPG

Regica, bumo se pofukali,ne..?
Smiljka-Bencet.jpg

E, za kaj bi, moj Dragec..?
 

Back
Top