Razbacani biseri! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Мишкони

Razbacani biseri!

Oceni ovaj blog
Duboko verujem da samo jednom u svom životu nađeš ljude koji su u stanju da celi tvoj svet okrenu naopačke. Reći ćeš im stvari koje nikad nisi podelio ni sa jednom dušom i oni će upiti sve što kažeš i zapravo poželeti da čuju još toga. Delićete nade u budućnost, snove koji se nikad neće ostvariti, ciljeve koji se nikad nisu ostvarili i brojna razočarenja kojima će vas život počastiti. Ne možeš izdržati da im ne kažeš kad ti se nešto divno desi, jer znaš da će s tobom podeliti tvoje uzbuđenje. Nije ih sramota da plaču s tobom kada si povređen ili da se smeju s tobom kada praviš budalu od sebe. Oni nikad ne povrede tvoja osećanja niti se zbog njih osećaš manje vrednim, već te podižu i pokazuju ti stvari o tebi koje te čine posebnim pa čak i lepim. Kada su oni u blizini nema nikad pritiska, zavisti ili takmičenja, već samo tiha smirenost. Možeš biti ono što jesi i ne brinuti o tome šta će oni misliti o tebi jer te vole zbog onoga što jesi.

Ljudi koji ti život okrenu naopačke – Bob Marley

Pošalji "Razbacani  biseri!" na Facebook Pošalji "Razbacani  biseri!" na Google Pošalji "Razbacani  biseri!" na My Yahoo! Pošalji "Razbacani  biseri!" na Live Pošalji "Razbacani  biseri!" na MySpace Pošalji "Razbacani  biseri!" na Twitter Pošalji "Razbacani  biseri!" na Digg Pošalji "Razbacani  biseri!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *pustinjakinja (avatar)
    Na svu srecu ...zaista postoje. Mada, ja bih rekla " Ljudi koji ti zivot vrate u ravnotezu nakon onih koji ga postave naopacke " ...ali, ja sam samo ja.
  2. Tol (avatar)
    Bravo, Miškoni...postoje takvi ljudi iza malih monitora..postoje
  3. Zakasneli (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Bravo, Miškoni...postoje takvi ljudi iza malih monitora..postoje
    Postoje i u životu
  4. Мишкони (avatar)
    Da! Postoje oni, ali su u sadašnje vreme retki. Ja , nisam siguran 100% da takvu osobu, prijatelja, imam.
  5. skura58 (avatar)