San - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

San

Oceni ovaj blog
Sedim

Pošalji "San" na Facebook Pošalji "San" na Google Pošalji "San" na My Yahoo! Pošalji "San" na Live Pošalji "San" na MySpace Pošalji "San" na Twitter Pošalji "San" na Digg Pošalji "San" na del.icio.us

Ažurirano 23.06.2016. u 01:24, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *pustinjakinja (avatar)
    Kosmar ...( nadam se da je samo ruzan san )...dok sam iscitavala mogla sam da ga jasno vidim, toliko je dobro opisan . Postovanje i piscu i tekstu.
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Nije ona to napisala...prepisala je svoj košmar, tačnije pišući ga opet proživela.....zato je tako jak osećaj....i naš i njen.
    I sad je lakše mada si jako umorna....zar ne?

Pile ....jako,jako te grlim.....
  3. *pustinjakinja (avatar)
    Uvijek se nadam da dobro napisani tekstovi nemaju veze s nama, vec s talentom za pisanje. I uvijek se razocaram, najbolje stvari su istinite, samo ono sto iz duse potekne moze dusu i da dodirne.
    Nista vise necu i ne umijem napisati...
  4. red riding hood (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
    Uvijek se nadam da dobro napisani tekstovi nemaju veze s nama, vec s talentom za pisanje. I uvijek se razocaram, najbolje stvari su istinite, samo ono sto iz duse potekne moze dusu i da dodirne.
    Nista vise necu i ne umijem napisati...
    Znas ti Ljiljo bolje nego ja da mi objasnis sta je..lakse je.. hvala ti.
  5. red riding hood (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
    Kosmar ...( nadam se da je samo ruzan san )...dok sam iscitavala mogla sam da ga jasno vidim, toliko je dobro opisan . Postovanje i piscu i tekstu.
    hvala ti puno.
  6. zlatan0 (avatar)
    Kako koju citam sve jezivija.
    Strasno pises.Mislim lepo strasno.