KOLIKO SE TU RADI O MENI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

KOLIKO SE TU RADI O MENI

Oceni ovaj blog
Lepo uzmem da uštedim neki dinar i počnem da čitam elektronska novinska izdanja! Otvorim "Danas novine " ; ko velim da budem odmah aktueliziran / u trendu .
Kad tamo , odmah anketa: Ispod nje neka reklama za zamlaćivanje ( Otvoreni parlament -- kao ono ja imam uticaj na zakonodavca ; demokratski uticaj ; pa kao oni će uticati na izvršnu vlast i ja neću posle tog mog demokratskog uticaja da živim u kriminalnoj već u takozvanoj pravnoj državi ) -- kaže : o meni se tu radi .
Elem , kakve veze ima reklama sa anketom ?
Pa lepe.!
Anketa testira stanovništvo o korupciji / znate ono zlo što jede takozvanu pravnu državu i pretvara je u državu kriminalaca .
A to stanovništvo veli u visokom procentu da je korupciju nemoguće suzbiti ( 2/3 odnos ).
Pa ko korumpira personalne čibenike aktuelne vlasti ? Stanovništvo BRE !
Oće reći : stanovništvo je takvo - kriminalizovano ; jer ne želi pošteno i časno / čovečno i dostojanstveno da ostvaruje svoje životne ciljeve .

Preko prevara i mućki 2/3 ovdašnji svet potkrada onu 1/3 manjinu stanovništva - zajedno sa državnom upravom .

A da tako stvari stoje , pokazuju i izborni rezultati ! Stanovništvo je biralo takve ljude za zakonodavnu i izvršnu vlast - gotovo svi imaju krimogeni profil ( od prevara sa školskim ocenama i diplomama , preko finansijskih malverzacija do otvorenih kriminalnih i političko kriminalnih radnji ) .

Dakle , anketa služi izabranima za potvrđivanje i konačno utvrđivanje izborne želje preko iskazane izborne volje .

Eto toliko se tu radi o meni !

Pošalji "KOLIKO SE TU RADI O MENI" na Facebook Pošalji "KOLIKO SE TU RADI O MENI" na Google Pošalji "KOLIKO SE TU RADI O MENI" na My Yahoo! Pošalji "KOLIKO SE TU RADI O MENI" na Live Pošalji "KOLIKO SE TU RADI O MENI" na MySpace Pošalji "KOLIKO SE TU RADI O MENI" na Twitter Pošalji "KOLIKO SE TU RADI O MENI" na Digg Pošalji "KOLIKO SE TU RADI O MENI" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *pustinjakinja (avatar)
    " Pa ko korumpira personalne čibenike aktuelne vlasti ? Stanovništvo BRE ! "

Mozda sam ja zalutala na ovu planetu, mozda sam utopista bez mogucnosti da se mijenjam, ali mene niko ne moze ubijediti da manjina moze pobijediti vecinu. Stoga, tako nam je kako smo zeljeli i cinili sve da nam bude, po meni . Ako nista, demokratija je bas to dokazala. Zato mislim da sva kuknjava kako nam je tesko i kako se tesko zivi, nema nikakvu osnovu. No, ovo je samo moje skromno misljenje, ja se ne razumijem u politiku.
  2. 123loncar (avatar)
    ...upravu si... i upravo anketa prebrojava / utvrđuje tu većinu , po čijoj pameti , časti i poštenju biće nam ... korupcija neće biti i8skorenjena - pljačka otimačina i grabež od časnih i poštenih nastavlja se ....
  3. zxy (avatar)
    Ne znam da li se ovo može otvoriti
    ali pokušaj pa ćeš videti
    šta nam tek ovi spremaju...velemajstori

https://docs.google.com/viewer?a=v&p...K2DmcIrg&pli=1
  4. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ne znam da li se ovo može otvoriti
    ali pokušaj pa ćeš videti
    šta nam tek ovi spremaju...velemajstori

https://docs.google.com/viewer?a=v&p...K2DmcIrg&pli=1
    ...ne vredi ; neznam da otvorim ...ako ti otvaraš , probaj kopiju da okačiš ... pozdrav !
  5. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
    " Pa ko korumpira personalne čibenike aktuelne vlasti ? Stanovništvo BRE ! "

Mozda sam ja zalutala na ovu planetu, mozda sam utopista bez mogucnosti da se mijenjam, ali mene niko ne moze ubijediti da manjina moze pobijediti vecinu. Stoga, tako nam je kako smo zeljeli i cinili sve da nam bude, po meni . Ako nista, demokratija je bas to dokazala. Zato mislim da sva kuknjava kako nam je tesko i kako se tesko zivi, nema nikakvu osnovu. No, ovo je samo moje skromno misljenje, ja se ne razumijem u politiku.

'ali mene niko ne moze ubijediti da manjina moze pobijediti vecinu.'
    Zar manjina nije prebogata na uštrb većine? Zar manjina ne vodi većinu (čitaj - čovečanstvo) u propast? Da li gazda ima većinu, ili većina gazdu? Je li i jedno stado 'pobedilo' čobana?
  6. skura58 (avatar)
    Naro je postao masa.
    Treba mu hleba i igara,
    Pred izbore daju neki pezijivu redovno i matorci glasaju za njih.
    Žene plaše ratovima ako oni odu...
  7. skura58 (avatar)
    Naro je postao masa.
    Treba mu hleba i igara,
    Pred izbore daju neki pezijivu redovno i matorci glasaju za njih.
    Žene plaše ratovima ako oni odu...
  8. hakim bej (avatar)
    Oće reći : stanovništvo je takvo - kriminalizovano ; jer ne želi pošteno i časno / čovečno i dostojanstveno da ostvaruje svoje životne ciljeve .
    Probaj da odvedes zenu na porodjaj, "pošteno i časno / čovečno i dostojanstveno", pa javi rezultate.
    Petsto evra, ebote !
    Ili sta? Ne zelis da znas.
    Jedini efikasan lek imaju Iranci, ali se ovde mnogi zgrazavaju.
  9. skura58 (avatar)
    "ali mene niko ne moze ubijediti da manjina moze pobijediti vecinu"

Apsolutno se slažem