Kroz moju ulicu upravo prođoše... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Kroz moju ulicu upravo prođoše...

Oceni ovaj blog
Kroz moju ulicu upravo prođoše tri najlepše Novosađanke. Napucane, doterane, ma pomislio bi čovek da uopšte ne idu u klonju. Istina, čuvaju se od vetra, da im ne oduva kilo šminke sa lica. Izašle same u grad, da ulove nekog bogatuna, i same se vraćaju, jer nisu nikoga ulovile. Izgledaju kao da su izašle iz nekog Madoninog spota. Budući da nikada nisu izašle iz Srbije, odnosno išle u inostranstvo, naivno misle da se ljudi na zapadu oblače kao u spotovima. Spolja gladac a unutra jadac. Digle nos i glavu u nebo, vide sve ljude po terasama, a ne vide nikoga na ulici, dok nosem rasteruju oblake. Broje oprane gaće i majice na žici, a sudaraju se sa prolaznicima. I još im viču: „Šta nas diraš bre?! Mi smo poštene devojke!“ Nameravaju da dobro unovče svoje guzno crevo, čak su stavile i cenu na prkno, ali ništa im ne pomaže. Nema toliko bogatuna koliko ima sponzoruša. Svi muškarci bulje u njih i proklinju prirodu što im nije podarila tri pevca, jer bi se sva tri ukrutila... I to je otprilike sve što misle o njima... Buaha ha ha...

Pošalji "Kroz moju ulicu upravo prođoše..." na Facebook Pošalji "Kroz moju ulicu upravo prođoše..." na Google Pošalji "Kroz moju ulicu upravo prođoše..." na My Yahoo! Pošalji "Kroz moju ulicu upravo prođoše..." na Live Pošalji "Kroz moju ulicu upravo prođoše..." na MySpace Pošalji "Kroz moju ulicu upravo prođoše..." na Twitter Pošalji "Kroz moju ulicu upravo prođoše..." na Digg Pošalji "Kroz moju ulicu upravo prođoše..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. red riding hood (avatar)
    odlicno..
  2. Demijurg (avatar)
    Vala jest. Odličan ti je i avatar i nick. :heart:
  3. Zakasneli (avatar)
    Citat Original postavio GMO Chicken
    Vala jest. Odličan ti je i avatar i nick.
    No doubt, by the he way mnogi su cool i od napred i od pozadi
  4. Demijurg (avatar)
    Jest vala...
  5. red riding hood (avatar)
  6. skura58 (avatar)
    Nije me bilo duže (crko računar)
    Ti uvek interesantan.
    Pozzzzzzzz
  7. Demijurg (avatar)
    Pozdrav zemo. :)