PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ne diraj moje krugove

PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM

Oceni ovaj blog
-Ti ćeš mene da ućutkuješ u rođenoj kući, đubre jedno ofucano. Ti koga sam šetao na najreprezentativnija mesta na koja sam išao u svom skromnom životu. A stezalo si me i gušilo, sputavalo pokrete i misli. Uz tebe sam privijao najvoljenije ljude i stiskao najvatrenije žene svog života. utakao u tebe mirise tih zagrljaja, otkucaji srca na srcima kroz tebe su tukla. Trpao u tebe dragocenosti i uspomene,. I šta sad hoćeš? Možda ti nisam pružio život po volji, ali nisam ni sebi. Pitaj druge, ovde prisutne, kako je njima. Sa njima sam radio, putovao, trenirao – tebe samo u provod vodio. I šta, krivo ti je što ti je vreme prošlo pa ti smetaju i moji retki trenuci lepog raspoloženja. Završićeš u plastičnoj kesi u kontejneru kao prezaduženi kockar,

A bilo je tako lepo veče, čuo sam se sa svojom dragom i ispričao joj događaj sa Ade. Uhvatio me grč prilično daleko od obale, jedva sam uspeo da pristanem na kopno i dovučem se do peškira. Pored mene je bila neka crnpurasta porodica.

-Šta je bilo kume? – upita me glava iste.

-Ma pusti, uhvati me grč na sredini – prostenjah.

-Auu… – zavapi on , pa viknu iz sveg glasa detetu koje je bilo u vodi – Miko sine, nemoj daleko d’ideš tamo ima neki grćevi pa ‘vataju.

Draga se zacenila od smeha i slučajno prekinula vezu, a ja sam počeo nekontrolisano da se smejem sam sa sobom. Tako sam bar mislio, onda začuh neke zvuke u plakaru. Prišao sam oprezno i otškrinuo ga: kad ono, odelo mi izlazi iz mode i kaže – Šta se bre dereš ko lud, budalo jedna! – đubre jedno buduće. Ma šta buduće, idem odmah da ga bacim.

Pošalji "PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM" na Facebook Pošalji "PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM" na Google Pošalji "PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM" na My Yahoo! Pošalji "PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM" na Live Pošalji "PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM" na MySpace Pošalji "PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM" na Twitter Pošalji "PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM" na Digg Pošalji "PRIČAM TI PRIČU TEK DA NE ĆUTIM" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *pustinjakinja (avatar)
  2. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
  3. zxy (avatar)
    Ma pusti,ucenjuju danas svi
    a naročito onda kad čoveku nešto treba
    tad te sačekaju pa vataju ko grčevi
  4. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ma pusti,ucenjuju danas svi
    a naročito onda kad čoveku nešto treba
    tad te sačekaju pa vataju ko grčevi
    Da. I zaboravio sam da pomenem da se onaj s grćevi ponovio odelom iz kontinjera kad je došao u treću smenu