Organ za varenje informacija. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

djurdja5

Organ za varenje informacija.

Oceni ovaj blog
ja pravo na blog da se rasteretim, da napišem pa da pogledam da procesiram,
odakle dokle je istina, koja je namera, koji deo je lični stav i doživljaj.

Pretvorili su me u organ za varenje informacija.

Nekad biti novinar, to je bio respekt između kolegama a posebno ljudi koji su ih smatrali svetionicima događaja.

Danas , ajd da ne pričam.

Ima onih koji su za ugled i poštovanje, ali ima i smeća koje ubrljavi i ogadi život ljudima.
. Kod njih je do jučerašnja vest danas ne istina, pa deo istine. Samo se igraju i zlo rasipaju, zbunjuju.

Trebali bi izmisliti neko novo ime za te a ne znam ni šta su.

Možda izvršioci , prosledioci, uoblikovci tuđih namera.
Bože, gde je istina. Dokle će po nama padati meteorska kiša informacija.

Šta rade ovi novinari???

[IMG]http://3.*****************/-LnbBgDj_wpI/T7rzCs3ZP0I/AAAAAAAAAyU/Aqmj5xOg_X4/s1600/surprise.gif[/IMG]

Red istine, red poluistine, red zamašćene ne istine, posoljeno sa malo bombastim naslovom
premazano malo sa pikanterijom, zapečeno da se svi delovi učvrete , pa ajd pojedi... i to vruće...duvajući...od sabajle

hajde i vi malo varite informacije, što samo ja?

LINK Srpska politika

Pošalji "Organ za varenje informacija." na Facebook Pošalji "Organ za varenje informacija." na Google Pošalji "Organ za varenje informacija." na My Yahoo! Pošalji "Organ za varenje informacija." na Live Pošalji "Organ za varenje informacija." na MySpace Pošalji "Organ za varenje informacija." na Twitter Pošalji "Organ za varenje informacija." na Digg Pošalji "Organ za varenje informacija." na del.icio.us

Ažurirano 09.08.2012. u 11:48, autor: djurdja5

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Zakasneli (avatar)
  2. djurdja5 (avatar)
    video si!