bunilo , ludilo ili zlonamernost - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

bunilo , ludilo ili zlonamernost

Oceni ovaj blog
Verovatno u nekom svom već poznatom bunilu ili pak ludilu otkrih ove rečenice ; onako zlokobno izdajnički kako samo ja znam , da mučim sebe i sav ovaj svet koji bi hteo da uživa u radosti zaborava i blagostanju otimačine i nemaštine.
I evo me ovde pred vas, izneću ih javno pa vi presudite i njima i meni. Nek se zna šta sve ludačko bunilo može da vrti, buši i rovari .

Evo :

>> Bezumlje, neljudskost i zločin toliko su veliki na ovoj planeti, u ovoj zemlji , oko mene da nijedan čovek od časti i dostojanstva to stanje ne može da shvati, prihvati i ljudski u njemu živi.
Takva zverska poročnost svoje zadovoljstvo, oduševljenje i radost pronalazi samo u patnjama drugih Ijudi ; u njihovoj neprekidnoj gladi, žeđi, jadu i čemeru . Potreba za prolivanjem krvi i nanošenjem bola , posebno u životima onih koji niti su učinili, niti mogu da učine bilo šta loše , nije ništa drugo do pakleno zlo , bestijalna nakana, zverska radost.
Izdaja čovečnosti i ljudskosti , bes i jarost , pohlepa i zlodelateljstvo , bezočnost i krvopijstvo – zločin bez kazne okupirao je i ispunio svet poštenih i nedužnih ljudi.
Te paklene moći i zverske sile , koje su se udružuile sa odpadnicima čovečanstva u vladi nad ljudima u ovoj zemlji - gotovo su nepobedive i večne.
One regenerišu svoje moći u ljudskim patnjama i bolu ; doje se ljudskom krvlju i napasaju se nesreom i nemoćima nedužnih.
I sve što je vapaj veći i do neba čujniji , one su sve veće , moćnije i rasprostranjenije .
Ljudi – pošten svet , nemoćan i beznadežan tumara po paklenim mukama iz dana u dan ; iz sata u sat ; od groba do pakla . <<

Pošalji "bunilo , ludilo ili zlonamernost" na Facebook Pošalji "bunilo , ludilo ili zlonamernost" na Google Pošalji "bunilo , ludilo ili zlonamernost" na My Yahoo! Pošalji "bunilo , ludilo ili zlonamernost" na Live Pošalji "bunilo , ludilo ili zlonamernost" na MySpace Pošalji "bunilo , ludilo ili zlonamernost" na Twitter Pošalji "bunilo , ludilo ili zlonamernost" na Digg Pošalji "bunilo , ludilo ili zlonamernost" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
  2. *pustinjakinja (avatar)
    Sve to u paketu ...
  3. sirijus49 (avatar)
    Prokleta je Amerika... (za sva vremena i n jeni sateliti)....
  4. zxy (avatar)
    " Ovaj svet je pakao"
  5. Stipan Severnjak (avatar)

AHA! Eto ko mi krade ideje!!!
  6. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
    Sve to u paketu ...
    ...ma da je stvarno u paketu , lako bih s tim... Pošaljem dalje onom američkom poštom ( brza lova / kako beše ) , pa stvar ekspedujem da danemo dušom ... no neki zvekan raspakovao paket , pa se sve razmilelo / razmazalo / razmnožilo / namnožilo --- elem , nasta mrak živi ...budi bog s'nama ...
  7. Stipan Severnjak (avatar)