" ŠEFOVI UBIJAJU ZAR NE !? " - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

" ŠEFOVI UBIJAJU ZAR NE !? "

Oceni ovaj blog
Nesposobni šefovi opasno škode zdravlju zaposlenih

Švedski tim naučnika je posle opsežnih i dugotrajnih istraživanja pronašao snažnu vezu između nesposobnih šefova koji nemaju razvijene kvalitete vođstva i zdravlja zaposlenika.

http://www.blic.rs/Vesti/Dodatak/69044/Nesposobni-sefovi-opasno-skode-zdravlju-zaposlenih

Pošalji "" ŠEFOVI  UBIJAJU ZAR NE !? "" na Facebook Pošalji "" ŠEFOVI  UBIJAJU ZAR NE !? "" na Google Pošalji "" ŠEFOVI  UBIJAJU ZAR NE !? "" na My Yahoo! Pošalji "" ŠEFOVI  UBIJAJU ZAR NE !? "" na Live Pošalji "" ŠEFOVI  UBIJAJU ZAR NE !? "" na MySpace Pošalji "" ŠEFOVI  UBIJAJU ZAR NE !? "" na Twitter Pošalji "" ŠEFOVI  UBIJAJU ZAR NE !? "" na Digg Pošalji "" ŠEFOVI  UBIJAJU ZAR NE !? "" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Šta će ti drugi naučnici
    pogledaj samo šta sa Srbima bi
  2. 123loncar (avatar)
    ...pa ako uperim prst u istinu nazvaće me izdajnikom, stranim plaćenikom --- pa posle će da objave priče sličnog sadržaja kao one o gardistima ; ono znaš, posle likvidacije i overavanja ... a može i neki odavde da se prepoznaju pa da budem posle elektronski likvidiran... ovako švedi ...njihove žrtve i njihovi naučnici ...stvar čista bez zlonamernih mogućnosti tumačenja ... štaću --- dovijam se !
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...pa ako uperim prst u istinu nazvaće me izdajnikom, stranim plaćenikom --- pa posle će da objave priče sličnog sadržaja kao one o gardistima ; ono znaš, posle likvidacije i overavanja ... a može i neki odavde da se prepoznaju pa da budem posle elektronski likvidiran... ovako švedi ...njihove žrtve i njihovi naučnici ...stvar čista bez zlonamernih mogućnosti tumačenja ... štaću --- dovijam se !
    Boga mi imaš pravo,ja ne znam šta mi je bilo
    a lepo sam jezik za zubima decenijama držao
  4. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Boga mi imaš pravo,ja ne znam šta mi je bilo
    a lepo sam jezik za zubima decenijama držao

.šef je šef !
  5. 123loncar (avatar)
    Bez komentara - naslov kaže sve :

"Na stadionu Partizana u poslednjem momentu sprečeno je samoubistvo radnika koji održava teren crno-belih, saznaje Blicsport. U pitanju je jedan od štrajkača koji su, uključujući radnike, čistačice i majstore kluba iz Humske, pre dva dana stupili u štrajk nezadovoljni odnosom rukovodstva prema njima."

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/263098/Radnik-FK-Partizan-pokusao-samoubistvo-na-stadionu